linka zelena

 

Čistí krev, posiluje srdce a cévy, zlepšuje paměť.

Na pozici 7 provedeme aktivaci centrály − mozku a čerpadla − srdce. Sedmá Sféra je číselně shodná se sedmou čakrou, která nám otevírá brány dosud nepoznané. Venisfér doslova znamená přejít do vyšší sféry.
Očišťujeme řídící centrum, centrální počítač, obnovíme zastaralou kapacitu a nevyhovující paměť. Též očistíme všechny vojenské základny vojáků a dozorců, tedy kostní dřeň a obranné lymfocyty. Zde si musíme nechat záležet a připravit imunitní systém pro naši stálou ochranu. Zaktivujeme hormonální žlázy − hypofýzu a epifýzu a současně s nimi šestou a sedmou čakru. Vytažením energie do horních pozic nám umožní zlepšit dávno zapomenuté schopnosti, jako je jasnozřivost, hlubší cítění, empatie. Možná uvidíte a uslyšíte věci, které jste dříve nemohli zachytit. Venisfér je otevírač srdcí, elixír pro naše cévy, mozek a paměť.

Venisfér obsahuje směs zejména z těchto bylin:
Jinan dvoulaločný
Kurkuma zedoria
Lapačo červené
Jmelí bílé

Posiluje meridián srdce, tenkého střeva, osrdečníku

Na co se Venisfér používá:

• Posiluje srdce a cévy
• Čistí krev
• Normalizuje krevní tlak
• Podporuje krvetvorbu
• Pozitivně působí na činnost mozku
• Snižuje srážlivost krve

 

Produkty ze sféry 7

linka zelena

 • kartus kartus kartus kartus
  Venisfér

  Bioinformační přírodní doplněk stravy Venisfér kapky - jsou vyrobeny z rostlin, které obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty a fytolátky ovlivňující mikrocirkulaci krevního systému, normální činnost cévní a oběhové soustavy, krevní tlak, paměť, kognitivní výkonnost a soustředění. Posilují meridián srdce, který má na starost nejen samotný orgán srdce, ale i cévy, žíly, srdce, krev, hrudník.

 • kartus
  Tromboserin multivitamín

  Bioinformační doplněk stravy s Fruitflow, které pomáhá udržovat normální srážlivost krve. Tromboserin kapsle jsou multivitaminové, metabolické kapsle zaměřené na výživu a regeneraci organizmu. Harmonizují meridián srdce a tenkého střeva, které mají na starost především srdce, cévní a nervový systém, žaludek. Díky obsahu celé řady vitamínů a extraktu pampelišky a právenky latnaté pomáhají čistit krev, podporovat cirkulaci krve a obnovovat obranyschopnost - imunitu.

 • kartus kartus kartus kartus kartus kartus
  Redian bylinný čaj

  Bylinný nápoj, doplněk stravy. Obsažené byliny pozitivně působí na metabolismus glukózy a hladinu cukru v krvi, přispívají k normální činnosti kardiovaskulárního systému, podporují emoční komfort, paměť a koncentraci, pomáhají chránit před stresem. Pomáhají udržovat normální krevní tlak a podporují prokrvení.

 • kartus kartus kartus kartus
  Citrus aurantium

  Bylinný čaj  doplněk stravy Citrus aurantium, nebo-li divoký pomeranč, je velmi využívaný jihoamerickými indiány pro pročištění a posílení celého organizmu. Podporuje metabolismus tuků, normální trávení, vylučování a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

 • kartus kartus
  Tabebuia impetiginosa

  Surovina na další použití

  Tabebuia impetiginosa, nebo-li lapačo červené pomáhá posilovat především meridián srdce.