DIOCHI ŘECKÝ PENTAGRAM®

Přípravky podle Řeckého Pentagramu – Alfa, Beta, Gama, Delta a Omega jsou zcela unikátním způsobem zaměřeny na nejčastější problémy celého energetického systému člověka a nastolují zcela novou cestu k našemu uzdravení. Jednotlivé preparáty jsou inspirovány božskou silou Řeckých Bohů. ALFA ARTRIZONE je produkt zasvěcený Bohu moří a oceánů POSEIDÓNOVI. Druhý produkt DELTAVIR zase Bohyni úrody a plodnosti země DÉMÉTÉR. Stejně jako v Regeneraci ve Sféře lze produkty a jejich působnost poznat podle barvy – modrá barva – element VODA – POSEIDÓN, světle hnědá barva – element ZEMĚ – DÉMÉTÉR.

Hlavním tématem Diochi Řeckého Pentagramu® je zánět. Regenerační systém, který celistvě pomáhá řešit důsledky zánětu projevujícího se oslabením energetického systému člověka. Pentagram začíná Alfou a končí Omegou, neboť člověk je Alfa i Omega všeho!

Akutní zánět může začít jako obrana organizmu, kde cílem je zbavit tělo nebezpečného vetřelce. Pokud se však obrana včas „nevypne“, může imunitní systém těla udržovat zánět v chodu až k zánětu chronickému. Vzniká tak autoimunitní porucha, při které imunitní systém útočí na vlastní zdravé buňky tkání těla. Napadá klouby, střeva nebo jiné orgány, jako by byly plné patogenů. Zánětlivá reakce se rozšiřuje a poškozuje tělo místo jeho hojení.

Jedná se o energetický deficit meridiánové soustavy, který je zapotřebí znovu zharmonizovat tak, aby si imunitní systém opět uměl s napadením poradit. Účinky bylin a hub obsažených v kapslích jsou zaměřené na jednotlivá slabá místa organizmu tak, aby pomáhaly energetický deficit zmírňovat až odstraňovat.

Kapsle obsahují extrakty bylin a hub, proto je jejich působnost silnější než u klasických kapslí obsahujících pouze sušenou bylinu. Extrakty bylin zrychlují proces regenerace, lze je použít na jakékoliv pozici v klasickém čínském pentagramu, protože působí na všechny orgány člověka.

Božské produkty Řeckého Pentagramu a jejich vzájemná interakce s ostatními produkty Diochi dávají zcela nové možnosti regenerace člověka.

  • 5 základních pozic
  • 5 přípravků
  • 5 barev
ikona vlajkačeská metoda
ikona prirodni cesta100 % přírodní cesta ke zdraví
ikona vyvazena kompoziceVyvážená kompozice
ikona harmonizaceHarmonizace organizmu
řecký pentagram

ALFA ARTRIZONE - ŘECKÝ BŮH POSEIDÓN

DELTAVIR - ŘECKÁ BOHYNĚ DÉMÉTÉR

 

 

Přidat nadpis
ALFA ARTZIZONE produkt a byliny

Alfa artrizone
Bioinformační kapsle se silným extraktem kurkuminu a dalších bylinných látek na podporu kloubů. Kurkumin jako velice silný antioxidant neutralizuje volné radikály, čímž napomáhá regeneraci a předchází tak poškození kloubů.

Deltavir
Bioinformační kapsle s extrakty perily křovité, vitálních hub a dalších bylin na podporu obranyschopnosti organizmu, které pomáhají normalizovat produkci cytokinů a specifických protilátek pro zdravé imunitní reakce a podporu nervového systému.

DELTAVIR produkt a byliny