Nový

Ostruha

  sobota 20. červen 2026
  1 Odpovědí
  13 Návštěv
  Přihlásit odběr
Dobrý den,trápí mne už 5 měs.ostruha že zadu paty,jak je achylovka (ne ze spodu),v dubnu letos proběhl ultrazvuk a 3xlaser.Chodím už jen s trekovkami a je to stále bolestivé,prosím o radu.Děkuji
Iveta Zajícová označil(a) tento příspěvek jako Vyřešeno — 19 hodinami
Dobrý den Danielo, doporučuji Vám kombinaci Diocel 3x15 kapek před jídlem (3bal), Alfa Artrizone 3x2 kapsle během jídla (3bal), čaj Detoxin 1bak. a krémem Diocel Artrizone masírujte postižená místa a oblast ledvin a podbřišku pomocí navlčených rukou 2x denně. Vhodné je omezení sladkostí a mléčných výrobků. Ať se Vám daří. I.Zajícová
  • Strana :
  • 1
Neexistují žádné odpovědi na tento příspěvek.

Regenerace ve Sféře 

linka zluta

regenerace ve sfere

Nemoci můžete předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

   Zjistit více