Diocel Artrizone: Masáže, klouby a relaxace!

Tentokrát vám představím nový typ úsporného regeneračního a masážního krému se širokým využitím. Neobsahuje chemickou konzervaci, naopak je založen na přírodní bázi. Obsahuje aktivní kyslík oživující pokožku, pestrou paletu organických minerálů, regenerujících pokožku, kosti, svaly a klouby.

Krém obsahuje vysoké procento účinných látek bylin a minerálů, které mají antibakteriální, antivirové, protiplísňové, antiparazitické, analgetické, protikřečové a další účinky. Díky vysokému obsahu přírodních látek má krém tmavou barvu. Obsahuje například aloe vera, dračí krev – Croton lechleri, který používají indiáni Jižní Ameriky proti nejrůznějším bolestem, dále olej z černuchy seté, organické kyseliny, humáty, výtažky z kalifornských dešťovek s unikátním regeneračním vlivem na pokožku, olej andiroby – brazilští indiáni jej používají při revmatismu, bolestech kloubů, teplotách, psoriáze, zánětech a bodnutí hmyzem. Ještě jsem se ale nezmínil o názvu tohoto produktu. Vězte, že je to Diocel Artrizone.

Složení

V krému jsou obsaženy výtažky z velmi zajímavých bylin tradičního přírodního lékařství. Prozkoumejme alespoň letmo jejich prokázané i tradiční využití.

Petiveria alliacea: Rostlina Jižní Ameriky používaná indiány na magické a očistné rituály, se širokým spektrem účinků. Snižuje úzkost, horečku a křeče, vnitřně zvyšuje imunitu o 100 %. Má protizánětlivý, analgetický, sedativní, antiparazitický, protirakovinný a protiplísňový účinek.

Boldovník pravý (Peumus boldus): Tonizační a anestetický účinek, odstraňuje křeče a spasmy.

Maytenus macrocarpa: Vliv na artrózy, revma, bolesti kloubů, ekzémy. Má protirakovinné, antibakteriální antiparazitické a protiplísňové účinky.

Kostival lékařský (Syphytum officinale): Regenerace kloubů, hojení kostí, ekzémy a vyrážky.

Devětsil lékařský (Petasites hybridus): Účinek na migrény, ekzémy, zlomeniny a poškozené klouby.

Zázvorník lékařský (Zingiber officinale): Prokrvující účinek, revmatoidní artritida.

Xylopia aethiopica: Vynikající léčivka Afriky hojně používaná při bolestech kloubů, otocích a trombóze. Relaxuje a roztahuje cévy. Protiplísňový účinek na Candidu albicans a antibakteriální na zlatého stafylokoka (Staphyloccocus aureus).

Vrba bílá (Salix alba): Obsahuje salicyláty s protizánětlivým účinkem. Dna, revmatismus.

Paulínie nápojná – guarana (Paullinia cupana): Antidepresivum, snižuje srážlivost krve, protirakovinný účinek na nádory plic.

Kaštan koňský (Aesculus hyppocastanea): Omlazuje buňky, snižuje otoky a podporuje periferní prokrvení. Cévní a mozkové tonikum. Hemoroidy, odtučňovací kúry.

Zanthoxyllum piperitum: Regeneruje chrupavky, ochraňuje játra, má anabolické, antiseptické, antivirové, repelentní, antiparazitické účinky.

Kadidlovník pravý (Boswelia serrata): Vynikající protizánětlivé a antimykotické účinky. Používá se při bolestech kloubů.

Tužebník jilmový (Filipendula ulmaria): Obsahuje salicyláty s protizánětlivým účinkem. Má antivirové, antibakteriální a protirakovinné účinky. Krém je parfémovaný přírodními silicemi. Pojďme se krátce zmínit i o nich.

Libavka poléhavá (Gaultheria procumbens): Osvědčená léčivka indiánů Severní Ameriky. Obsahuje methylsalicylát a indiáni ji používali při revmatických bolestech a astmatu.

Hřebíčkovec vonný (Eugenia caryophyllata): Rostlina z ostrova Zanzibar s vynikajícím anestetickým, protiplísňovým a repelentním účinkem.

Skořicovník čínský (Cinnamomum aromaticum): Pochází z jižní Číny, Bangladéše, Indie a Vietnamu. Používá se při křečích, kašli, žaludečních potížích a při hubnoucích kúrách ve formě zábalů. Má repelentní účinek.

Manuka (Leptospermum scoparium): Rostlina z Nového Zélandu se silným antibiotickým účinkem, který je vyšší než u australské tea trea silice.

Galbanum (Ferula galbaniflua): Roste v Íránu a v Turecku. Tam se také používá při akné, kolikách, křečích, menstruačních potížích, jizvách, zánětech, kašli. Je silně antiseptická.

Pepř černý (Piper nigrum): Snižuje horečku, vitiligo – stimuluje melanocyty, koliky, nervové potíže, zvětšení sleziny, mozkové tonikum.

Libeček lékařský (Levisticum officinale): Používá se při revmatismu a bolestech kloubů, žaludeční nevolnosti a nadýmání. Thuja východní (Thuya occidentalis): Používá se při astmatu, polypech, bradavicích, myomech a svalové ztuhlosti.

Pimentovník pravý (Pimenta racemosa): Známý též jako nové koření. Pochází z Karibiku a má analgetický, protiplísňový, antibakteriální účinek. Používá se při bolestech kloubů a jako vlasové tonikum.

Rozmarýn lékařský (Rozmarinus officinalis): Pochází ze Středomoří, stimuluje srdce a používá se na periferní prokrvení, při bolestech kloubů a dýchacích potížích. Kopaiva mnohojařmá (Copaiva balsamifera): Léčivka indiánů Jižní Ameriky, využívaná při bolestech kloubů, astmatu a zánětech.

Kdy doporučuji krém použít?

• Při bolesti a pro regeneraci: Natíráme přímo na místa, která bolí nebo jsou v křeči (klouby, šlachy, svaly, kříž, hlava – migrény).

• Bolest hlavy, vaječníků, nadýmání a psychické rozladění: Natíráme přímo na místo bolesti, například břicho, krční páteř a také lehce pod nos. Parfém má speciální složení pro odstraňování napětí, nervozity, stresu a deprese.

• Energetická harmonizace: Aplikací vyrovnáváme energii a tělo si následně samo upravuje činnost orgánů.

• Regenerace kyčlí: Například pro detoxikaci a regeneraci kyčelních kloubů použijeme Detoxin, krém Diocel Artrizone, kterým natíráme zónu kyčlí a zónu žlučníku a jater. Možná budete překvapeni, ale problémy kyčelních kloubů jsou odrazem stavu žlučníku a dlouhodobě snížené energie v jeho energetických drahách, které mají křižovatky na kyčlích. Kvůli trvale snížené energii ve žlučníku a částečně i v ledvinách dochází na křižovatkách k demineralizaci a rozpadu kyčelních kloubů. Tento proces se dá zvrátit.

• Regenerace kolen, zad a páteře: Diocel Artrizone, Diocel kapky a Supracid.

• Revmatické potíže: Diocel Artrizone, Gerocel kapky a Vista clear.

• Regenerace ramen: Diocel Artrizone, Intocel a Deviral.

• Astma: Diocel Artrizone 1–3x denně zevně na oblast hrudníku a pod nos. Vnitřně 3x 2 Deviral nebo Vista clear, Gerocel kapsle, Supracid kapsle a 3x 10 Diocel kapky nebo Gerocel kapky a Astofresh podle návodu nebo do medu.

• Nedostatečné cévní prokrvení, studené nohy, sklon k tvorbě modřin a výronům: Natíráním nohou ulehčíme cévnímu systému a zlepšíme periferní prokrvení. Používáme spolu s produkty Venisfér a Vista clear.

• Bílé pigmentové skvrny: Některé látky stimulují melanocyty a podporují správnou pigmentaci pokožky. Vnitřně užíváme produkt Androzin.

• Nevolnost a nadýmání: Lehká masáž břicha ve směru hodinových ručiček a trochu krému natřeme i pod nos pro lepší dýchání. Vnitřně užíváme Astomin, Astofresh, Deviral, Vista clear.

• Zácpa: Lehká masáž břicha ve směru hodinových ručiček a vnitřně 3x 2 kapsle Gerocel kapsle a Cytonic. Jedinečná kombinace.

• Průjem: Natřít břicho, ale nemasírovat! Vnitřně 3x 2 kapsle Deviral nebo Vista clear a Sagradin.

• Aktivace imunitního systému a podpora krvetvorby: Pro aktivaci a zlepšení činnosti imunitního systému a krvetvorby aplikujeme krém 3x denně na oblast plochých kostí – žebra. Celkem 3 týdny, následně uděláme 2 týdny pauzu a celé 2x opakujeme.

• Plísně na nohou: Natíráme místa několikrát denně krémem Diocel Artrizone a vnitřně užíváme doplněk stravy Deviral nebo Nervamin a Gerocel kapky.

• Otoky dolních končetin: Produkty Diochi s modrou a temně fialovou barvou obalu.

• Namožené šlachy: Vnitřně užíváme produkty se zelenou barvou obalu.

• Poškození nervů, nervozita, strach, fobie, smutek, starosti, deprese, epilepsie a jiné psychické potíže a nevyrovnanost: Krémem natíráme oblast hrudníku a zad a lehce natřeme i místo pod nosem, případně zátylek hlavy, čelo nebo spánky. Vnitřně Nervamin, Astofresh, Levamin, Gerocel kapky, Venisfér.

Kombinace a meridián ledvin

Diocel Artrizone je barvy modré, a tudíž patří k oblasti ledvin a močového měchýře. Pokud máte potíže s ledvinami, užívejte doplněk stravy Diocel. Zevně můžete aplikovat nad oblast ledvin, močového měchýře a na oblast křížové kosti zad Diocel Artrizone. K oblasti patří též kolena, lýtka, křížová oblast páteře a celá páteř. Párové orgány ledviny a močový měchýř, a co k nim patří: lymfatický systém, mandle, otoky dolních končetin, lomivost kostí, nehtů, skoliózy, Bechtěrevova nemoc, plísňová onemocnění, potíže s tlakem, opakované angíny, astma, snížená imunita. Z hlediska psychiky patří k těmto orgánům fobie a strach.

TIP: Krém využijeme při sportu na spasmy, křeče, otoky, svalů, výrony, unavené klouby a šlachy, naražené kosti, masáž lymfatického systému, celková únava, špatný krevní oběh a nedostatečné periferní prokrvení. Ale také v kosmetice – fytolátky mají blahodárný vliv na ošetření aknózní a psoriatické pokožky a bílých pigmentových skvrn. Je vynikající pro ošetření nohou v pedikúře a lázeňských provozech a spa a ideálním krémem pro reflexní terapii. Dále krém aplikujeme nad místa uložení orgánů současně s přípravky systému Regenerace ve Sféře. Regenerace je pak mnohem silnější.

 

autor: Vladimír Ďurina

 

uveřejněno v časopise Sféra, vydání 01/2011