Zahoď kila s Diochi - osobní zkušenost terapeutky Hanky Grasslové

Celé roky jsem se snažila hubnout, vypadat dobře, tak nějak jsem se snažila.
Jako bývalý vrcholový sportovec, který byl za mlada vystaven pravidelnému celodennímu tréninku, jsem záhy po skončení závodění začala přibírat. Ze začátku pomalu, pak rychleji, až jsem se kolikrát dostala na astronomická kila.
Tam jsem dostala šok, nasadila dietu, začala se více hýbat, a kila šla dolů. V okamžiku, kdy jsem dosáhla kýžené váhy, jsem přestala a vrátila se do starých kolejí. Tak to šlo roky, desetiletí.
Posledních 10 let (začalo to hlavně po narození syna, kdy jsem deset kilo už dolu nedostala) začala být funkčnost mého snažení nižší a nižší.
Prostě člověk může držet diety, běhat, a jakmile přestane, tak to jde zpět. A s přibývajícími léty nahoru šupy dup a dolu řehole.

Jelikož dvacet let pracuji s bylinkami, zjišťuji stav a harmonii v těle, pomáhám lidem s problémy, podívala jsem se tentokrát na ten svůj z jiného úhlu!

Podívala jsem se na tukovou tkáň trochu jinak. Obsahuje totiž největší úložiště toxinů, a když tělo nedokáže z důvodu oslabení ledvin, jater a lymfy a i jiných orgánů vyloučit toxiny z těla, začne si je ukládat do tuků. Nám se v této době nic moc zásadního z hlediska zdravotního neděje, jen se pomalu, ale jistě začínáme obalovat tukem, zalívat vodou a začínáme se silně překyselovat. V okamžiku kdy nám naše kouzelné zrcadlo neodpoví na otázku, kdo je v zemi zdejší ze všech panen nejkrásnější: „Vy má paní“, změníme stravu, někdy hodně razantně, začneme se hýbat, týdny, někdy i měsíce a nic. Ptáte se proč nic? Vždyť dělám, co můžu, jím zdravě, hýbám se a tuky nic.

Odpověď je jednoduchá. Je třeba opět vyladit tělo!

První fáze - odkyselení. Kde je kyselo, tam je vše stažené, ztuhlé, a nic nemůže dobře fungovat. A co ještě? Kde je kyselo, tam je i velké množství plísní, bakterií, virů a náš imunitní systém ztrácí přehled. Naše tělo se místo chrámu stává velkou odpadní popelnici.

Druhá fáze - dorovnat energetiku orgánů. Podpořit vylučování látek z těla, které tam nepatří, dodat minerály, podpořit střeva, ledviny, lymfatický systém.
Zaměřila jsem se sama na sebe a začala dorovnávat. Začala jsem nejdříve Estrozinem 10x 3 a Diocel biominerálem 10x 3, abych zharmonizovala hormonální systém - i vzhledem k věku, a dodala minerály. Stačila jedna lahvička od každého.

Překyselení, zaplísnění a u mě celoživotní oslabení ledvin – proto jsem nasadila jsem Diocel v menších dávkách 8x 3, k tomu Supracid na překyselení 1x 3 a Sagradin na vylepšení stavu střev a na plísně. Od každého jsem dvě balení. Po této kůře jsem si naměřila orgány a překyselení v normě, a konečně přišla řada na Lipodestron.

Třetí fáze – pálit tuky. V okamžiku, kdy jsem dorovnala orgány v těle, snížila plísně, i jiné zátěže, přišla řada na pálení tuků. Nasadila jsem Lipodestron 2x 2, k tomu aby se udržel stav orgánů Diocel 8x 3 na ledviny, Vistaclear 1x 3 na játra. K tomu jsem pila čaj Maytenus na podporu hormonálního systému a míchala jsem ho s Citrusem aurense, který také pomáhá pálení tuků v těle.

Začala jsem se cítit volněji a lehčeji, cítila jsem příval energie. Začala jsem cvičit, nejdříve jednou týdně, dnes už i vícekrát, upravila jsem si stravu a začala si přestavovat sama sebe jako hubenou krásku.
Dnes je tomu skoro rok. Mám o 15 kilo méně, jsem plná energie, mám radost ze života, věci mne baví. Kamarádka mi asi půl roku sledovala a přidala se ke mně. Pak se přidala další. Řekla jsem si, že toto je třeba podpořit. Scházíme se dohromady, cvičíme pilátes, chodíme plavat, vyměňujeme si recepty na dobré jídlo a máme se skvěle.