linka zelena

Působí na ledviny a močový měchýř, zlepšuje krvetvorbu, odstraňuje těžké kovy z těla.

Ledviny jsou nesmírně důležitý orgán, mají na starost vodní a minerálové hospodářství. Mezi ledvinami a játry musí panovat souhra. Tato dvojice tvoří jakousi baterii, ve které játra tvoří plus pól a ledviny mínus pól. Je jasné, že dobrý zdroj energie je potřebný.

Ledviny jsou propojeny na naše uši a s jejich úklidem dochází i k obnovení sluchu a zastavuje se degenerace dalších částí kloubů a kostí.

Kvalita našich vlasů také záleží na správné funkci ledvin. Po očištění ledvin dáme dobrý základ i pro správnou funkci lymfatického systému.

Důležité je hodně pít, zejména čistou vodu, aby výroba energie mohla bezchybně probíhat.

Diocel obsahuje výtažky zejména z těchto rostlin:

• Pyrrosia lingua (Shi Wei)
• Lopuch větší
• Zlatobýl obecný
• Tužebník jilmový
• Chrpa polní
* Kopřiva dvoudomá

Obsažené byliny harmonizují především meridiány ledvin, močového měchýře, plic, ústřední, jangový pojivový, žlučník.

Na co se Diocel používá:

- Problémy s ledvinami
- Problémy s močovým měchýřem
- Podporuje správnou činnost plic, tlustého střeva, jater a žlučníku
- Vyhání z těla plísně

  

Produkty ze sféry 3

linka zelena

 • kartus kartus kartus
  Diocel

  Diocel je bioinformační doplněk stravy harmonizující především meridián ledvin a močového měchýře. pod jejichž vlivem jsou ledviny, moč. měchýř, kosti, klouby, páteř, uši, hrdlo, mandle nebo dolní končetiny.

 • kartus kartus kartus
  Androzin

  Bylinný bioinformační doplněk stravy Androzin kapky napomáhají harmonizovat mužský hormonální systém. Obsažené extrakty bylin podporují normální funkci pohlavních orgánů, močových cest, ledvin, sexuální zdraví, hormonální aktivity nebo fyzický výkon. (např. kotvičník zemní nebo ženšen).

 • kartus kartus kartus kartus
  Diocel Biominerál

  Přírodní bioinformační multiminerálový doplněk stravy Diocel Biominerál obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě, který pozitivně ovlivňuje meridián ledvin a močového měchýře. 

 • kartus kartus kartus kartus
  Diocel bylinný nápoj

  Bylinná směs (doplněk stravy) harmonizující  především meridiány ledvin  a močového měchýře, které energeticky ovlivňují nejen jejich hlavní orgány ledviny a močový měchýř, ale díky své délce od špičky nohy až k hlavě i kosti, klouby, páteř, urogenitální orgány, uši nebo kůži.

   

 • kartus
  Smilax officinalis

  Čaj - doplněk stravy

  Smilax lékařský pomáhá organizmu při vylučování odpadních solí z těla. Při konzumaci dochází k přirozenému posílení funkce ledvin, močového měchýře a prostaty, napomáhá ke zlepšení pleti. 


 • kartus kartus kartus
  Diocel Artrizone krém

  Bioinformační regenerační a masážní krém s obsahem koloidních minerálů a ozónu.Pomáhá při otocích, výronech, namožení, problémy s klouby. Posiluje meridián ledvin a močového měchýře, které ovlivňují především kosti, klouby, svaly, lymfatický systém (otoky)