linka zelena

Podporuje ženský hormonální systém, pomáhá v období přechodu, elixír pro ženy

Estrozin je tu proto, abychom měli ze života radost. Je to afrodiziakum a stimulant. Životabudič, který dokonale probudí z letargie a vrátí do života jiskru. Ochraňuje svaly a kosti před degenerací. Obsahuje fytohormony a celou řadu velmi prospěšných látek. Estrozin je určen zejména pro ženy, ale mohou jej používat i muži. Každá žena si jej oblíbí pro jeho harmonizační účinky na hormonální systém. Ztuhlost dolních končetin může být u vás minulostí. Můžeme jej kombinovat s Diocelem. Celkově nás tento přípravek probudí k větší aktivitě, zejména v sexuální oblasti. Pomůže nám k návratu sil a svěžesti.

Estrozin obsahuje směs zejména z těchto bylin:
Kontryhel obecný
Měsíček lékařský
Kozinec blanitý
Konopice bledožlutá
Mochna husí
Srdečník sibiřský
Lékořice lysá

Na co se Estrozin používá:

• Harmonizuje hormonální systém
• Upravuje menstruační cyklus
• Chrání svaly a kosti před degenerací
• Působí jako afrodiziakum a životabudič pro ženy
• Navrací tělu svěžest a vitalitu

 

Produkty ze sféry 10

linka zelena

 • kartus kartus kartus kartus
  Estrozin

  Estrozin kapky jsou bioinformační doplněk stravy, který celkově harmonizuje ženský organizmus a navrací tělu sílu a svěžest. Obsahuje speciální koktejl z bylin s vysokým procentem přírodních fytohormonů s příznivým vlivem na menstruaci, menopauzu a hormonální komfort. Harmonizuje meridián tří zářičů. 

 • kartus kartus kartus kartus kartus kartus
  Cytonic

  Přírodní bioinformační doplněk stravy kapsle Cytonic, obsahují extrakt z rostliny Maytenus ilicifolia, která je po staletí využívána jihoamerickými Indiány pro své širokospektrální účinky posilující meridián sleziny a slinivky a žaludku. Je nazývána "Zelený poklad z Jižní Ameriky". V listech byliny je velké množství fytoestrogenů, které mají přiznivý vliv na ženský hormonální systém a trávení. Ocení ho především ženy v menopauze.

 • kartus kartus kartus kartus kartus
  Estrozin čaj

  Bylinná směs (doplněk stravy) harmonizující ženský organizmus. Obsažené byliny pomáhají udržovat normální funkci štítné žlázy, vaginální mikroflóry, (před)menstruačního a menopauzálního komfortu, přispívají ke zklidnění psychiky a stresu. Dále podporují mentální zdraví, imunitu a přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi. Dále se podílejí na činnosti trávení, jater, žlučníku, ale i ledvin, močového měchýře a v neposlední řadě působí i na normální činnost kardiovaskulárního systému.

 • kartus kartus kartus kartus kartus kartus
  Maytenus ilicifolia

  Bylinný čaj - doplněk stravy

  Lahodný čaj z listů Maytenus ilicifolia se pije zejména v Jižní Americe a je velmi ceněn pro své všestranné použití. Výzkum potvrdil u této rostliny celou řadu významných účinků. Listy jsou velmi silným zdrojem fytoestrogenů, mají příznivý vliv na ženský organizmus.