linka zelena

Rychle stabilizuje organizmus, posiluje kondici střev a krve.

Intocel je korunním králem celého systému. I hodně oslabený organizmus se velmi rychle zregeneruje. Posiluje meridián opasku, který je ve středu těla a spojuje všechny dráhy a je regulátorem ostatních drah. Přes tento meridián můžeme velmi rychle vyrovnat energii ve všech ostatních meridiánech. Pod jeho vlivem je tedy celý organizmus. Jeho nedostatečnost se může projevit jako: migrény, gynekologické potíže, poruchy menstruace, výtok, výhřez dělohy, alergie, napětí a plnost břicha, křečovité a bolestivé stavy kloubů a svalstva, anémie, hubnutí, ochablost pasu a dolních končetin, svalové atrofie, slabost a pohybové poruchy dolních končetin.

Zároveň ovlivňuje meridián tenkého střeva, který energeticky ovlivňuje hlavu, hrdlo, šíji, záda zadní a boční strany paží a loktů a chrání tak před fyzickými projevy nerovnováhy, které se mohou projevit jako bolesti zubů a horní čelisti, otékání pod bradou, bolesti vnější strany šíje, ramen, hlavy, bolest v nadloktí a předloktí, cévní poruchy, bolesti v podbřišku a bederní páteři, onemocnění dvanáctníku.

V kapkách Intocel je obsažený len setý, který přispívá k normální funkci střev a zažívacího systému. Kadidlovník pravý podporuje funkci a stav kloubů, kostí, svalů a pomáhá chránit buňky proti oxidačnímu poškození. K normalizaci krevního oběhu napomáhá v přípravku obsažená bylina dub letní.

S požitím Intocelu nastane fáze stabilizace a regenerace organizmu. Rostliny v přípravku mají stahující účinek a všude, kudy procházejí, vykonávají svoji ochrannou funkci, zejména v dutině ústní, jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva. Dále fytolátky postupují do krevního oběhu a mají možnost působit v dalších částech našeho těla, jako jsou klouby, cévy a jednotlivé orgány.

Jestliže máme střeva ve špatném stavu, nebude naše celková výživa v pořádku.
Víte, že mají plochu velkou asi jako fotbalové hřiště? Musíme ji řádně regenerovat!

Intocel je vhodné používat i při celkovém zaplísnění organizmu.

Obsahuje výtažky z těchto rostlin :
- Myrta
- Kadidlo
- Latex Croton lechteri

Tyto vynikající fytolátky se používaly již ve starém Egyptě pro své silné obranné a ochranné účinky na organizmus.

Proto má Intocel pozici číslo 1 ve středu těla v Regeneraci ve Sféře. Po jeho využívání budou všechny orgány optimálně připraveny na svoji další očistu a podporu.

 

Ovlivňuje meridiány

Produkty ze sféry 1

linka zelena

 • kartus kartus kartus kartus
  Intocel

  Bioinformační doplněk stravy vyrobený z extraktů rostlin, posilující meridián tenkého střevameridián opasku, který je ve středu těla, spojuje všechny dráhy a je regulátorem ostatních drah. Ovlivňuje orgány v oblasti solar plexus. Obsahuje vysoké procento tříslovin, které mají ochranný charakter na trávení a střeva. Dále obsahuje dračí krev, kterou hojně využívají peruánští indiáni jak zevně, tak vnitřně.

 • kartus kartus kartus kartus kartus kartus
  Intocel kapsle

  Bioinformační doplněk stravy Intocel kapsle jsou vyrobeny z bylin harmonizujících především meridián opasku, který energeticky ovlivňuje orgány v oblasti solar plexus. Obsahuje humáty, dračí krev, ostropestřec mariánský, kadidlovník a celou řadu výtažků z dalších rostlin. Obsažené extrakty bylin pomáhají upravovat trávení a čistit střeva.


 • kartus kartus kartus kartus kartus kartus
  Sagradin (Dračí krev)

  Přírodní bioinformační doplněk stravy kapky Sagradin obsahují maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri, které se říká dračí krev. Posilují především meridián žaludku, tenkého střeva, tlustého střeva.

 • kartus
  Viraimun

  Bioinformační doplněk stravy obsahující výtažky z hub, obsahující přírodní beta-glukany, které podporují přirozenou obranyschopnost organizmu.

  Extrakty ze 4 světoznámých hub v 1 balení - Cordyceps, Reishi, Shiitake, Maitake

   
 • kartus
  Wendita calysina

  Surovina na další použití

  Wendita calysina má vynikající vliv na meridián žaludku, tlustého a tenkého střeva.