Zdenka Heváková

Masarykovo nám. 1484

tel.: +420 605 280 499

 budova T String, Masarykovo nám. 1484, Pardubice (6. patro, č. dv. 646)

Otevírací doba: Po 16-19, st 11.30-16, Čt 9-14, nebo dle tel. dohody

T: 605 280 499

Terapeutka, může nabídnout:  Dotykové metody – masáže: japonskou Shiatsu, čínskou tlakovou Tuinu, Lymfomasáž, Aromamasáž (hlavně obličeje na omlazení)
Nedotykové metody – SRT (Spiritual Response Therapy)

Co vás přivedlo do Diochi?
Celoživotní zájem o bylinky, zdraví. Věci mezi nebem a zemí a vlastní tenkrát „neléčitelný“ problém. Měla jsem permanentní bolesti v pravé noze, což tenkrát medicína vyhodnotila jako neléčitelné, a já ji tahala za sebou. Rozpohybováním energie v pánvi pomocí masáží a dodatečným posílením ledvin pomocí Diocel kapek je už vše v pořádku a vlastně naprostá banalita. Tyto zkušenosti s bolestivou pánví a také páteří (od 13 let lordóza a skolióza) mě přivedly právě ke specializaci rovnání páteře, pánve a kloubů a harmonizaci energií.

Jaké máte vzdělání, praxi, nějakou specializaci?
Už od asi před 15 lety jsem začala s reflexologií a akupresurou, což mě dál vedlo k SHIATSU a čínské tlakové masáži – TUINĚ. A dalšímu úžasnému poddruhu masáže shiatsu, masáži dutiny břišní, která se jmenuje HARA-AMPUKU a harmonizuje energie ve všech orgánech těla. Je schopná rozpustit kamínky ve žlučníku, posílit činnost pohlavních orgánů, zlepšit trávení, podpořit činnost slinivky, a tudíž předejít cukrovce, upravit vylučování a mnoho dalšího. Úžasná je také LYMFOMASÁŽ, když nám kvůli nedostatku pohybu či oslabeným ledvinám stagnuje lymfa. Máme pak nohy, břicho či obličeji jako balón a během 2-3 masáží člověk viditelně splaskne. Úžasné:), hlavně ženy to oceňují. Na vodu v koleni také není potřeba chodit na vytažení vody injekcí, stačí několik lymfomasáží. A lymfomasáž v kombinaci s AROMAMASÁŽÍ dělá úplný zázrak s pletí. Vzhledem k tomu, že vždycky všechno musím vyzkoušet nejdřív na sobě, vypadám o 10 let mladší, říkají ostatní :−). Někteří lidé před dotyky upřednostňují komunikaci a s těmi pracuji metodou SRT (Spiritual Response Therapy), kde se pomocí kyvadla a komunikace s Vyšším Já čistí energetické bloky, které dokud se nevyčistí, nás můžou držet v bludném kruhu neustále se opakujících stejných problémů.
Kombinací těchto metod a zkušeností za více než 20 let praxe se mi otevřela schopnost automatické kresby a písma, tzv. channeling, což mi výborně pomáhá při diagnostice a pro harmonizaci potom využívám kvantové pole.

Jak dlouho již funguje Sféra Klub Diochi v Pardubicích?
Od úplného začátku firmy Diochi. Tenkrát mi pan Ďurina dovezl čtyři krabice Detoxinu kapek, což byl první a tenkrát jediný výrobek firmy Diochi, a to bylo vlastně vše, co jsem v obchůdku měla. Tedy kromě pár éterických olejů, kamenů a svíček.

Co všechno může nabídnout?
Dotykové metody – masáže: japonskou Shiatsu, čínskou tlakovou Tuinu, Lymfomasáž, Aromamasáž (hlavně obličeje na omlazení)
Nedotykové metody – SRT (Spiritual Response Therapy)
Někdy se s klienty nesejdeme na společné vlně, nevadí, spolupracujeme s dalšími terapeuty a maséry, kartářkami, homeopatkou, hypnotizérem, takže si vždy někoho vyberou.
Kromě terapií nabízíme i přednášky o bylinkách a přípravcích Diochi. Také jednodenní víkendové semináře, kde se lidé učí AUTOMATICKOU KRESBU a její pomocí se napojit na svoje Vyšší Já a tím nastartovat samoléčebný proces uzdravování.

S jakými potížemi Vaši klienti nejčastěji přicházejí?
Většina z nich začíná tím, že nechtějí jít na operaci, případně, že už si s nimi doktoři nevědí rady. Pokračujeme srovnáním energií v jednotlivých orgánech a podpůrnou léčbou bylinkami. Když už je problém viditelný na fyzické úrovni, poměrně dlouhou dobu existoval na úrovni energetické. Jeho vyřešení nemůže proběhnout z hodiny na hodinu, ale orgány se musí pozvolna vrátit na svoji energetickou úroveň. K tomu jsou nepostradatelné bylinky a jejich pravidelné a správné užívání.

Nabízí Váš klub něco speciálního?
Léčení filipínskou léčitelkou Estelou Palaris Orbito. Známe se od roku 2012, kdy poprvé přijela do České republiky a od té doby spolupracujeme. Úspěšně spolupracujeme i s dalšími Kluby Diochi hlavně v Táboře a Brně a vůbec se nebráníme spolupráci i s dalšími Kluby. Paní Orbito přípravky Diochi velice zaujaly, stala se členkou Diochi a po léčbě svým klientům je doporučuje.

Jaká je vaše nejlepší zkušenost z praxe v Klubu?
Nejlepší zkušenost mám s Intocelem. Miluju zvířata, mám psa – pitbulla, toho nejhodnějšího na světě a všichni moji nejlepší kamarádi mají také zvířata. A každý má doma povinně Intocel:), protože ať se zvířeti děje cokoli, vždycky ho z toho dostane Intocel. Zvíře kašle – Intocel, má průjem – Intocel, jakákoli viróza – Intocel, falešná březost – Intocel, problémy s klouby u větších plemen – Intocel....
Intocel a jeho unikátní složení prostě nemá chybu!!!

Zažila jste nějaký opravdu šťastný příběh?
Mnoho. Zvlášť takové ty ultimátní, typu: Musím na operaci, ale doktoři sami říkají, že šance jsou mizivé. 3 plotýnky v bederní oblasti posunuté o pár milimetrů mimo páteř. Verdikt: nutnost operace, ale možná ochrnete. Řešení: 5x masáž shiatsu + Diocel, doba „léčení“ 2 a1/2 měsíce. Nekonečné bolesti zad, permanentní užívání analgetik. Verdikt lékařů: Nevíme co s vámi, neléčitelné. Řešení: 3 x masáž shiatsu + Intocel + Levamin, doba „léčení“ 2 měsíce. Přítelkyni je strašně zle, chceme volat ARO. Řešení: ať si lehne na horkou sůl a každých 20 minut si vezme 1 kapku Diocelu, doba „léčení“ 2 hodiny. Svědivá černá vyrážka na stehnech. Léčba: kortikoidy. Řešení: Diocel Artrizone krém, po 20 minutách přestalo svědění, ještě toho dne vyrážka zmizela …..

Chystáte nějaké novinky?
Spolupráci s centrem Light of Heart: Najdete je na Nám. Dr. Holého 7, v Praze 8, což je taková základna filipínské léčitelky paní Estely Orbito. Má tam křišťálové lehátko a bylinky Diochi a další přírodní preparáty. Budou zde probíhat semináře o bylinkách, automatické kresbě, pochopení energetického nastavení světa, o hojnosti. Na druhou stranu směrem do Pardubic plánujeme zapůjčování křišťálového lehátka pro klienty, pro které cestování představuje větší komplikace.

Navštivte i Vy Sféra klub Diochi Pardubice. Najdete jej: budova T String, Masarykovo nám. 1484, Pardubice (6. patro, č. dv. 646)

Masarykovo náměstí 1484, v 6. patře, č. dveří 646
Pardubice
Východočeský
53002
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420605280499

Spojit se s námi můžete na výše uvedených kontaktech nebo nám pošlete email: