Radoslava Moudrá

Václavská 4, vchod ze dvora

tel.: +420 775 187 079

Václavská 4, vchod ze dvora, 602 00 Brno

Otevírací doba: Po 14-18, Út 14-18, St 10-14, Čt 15-18

T: 775 187 079

Terapeutka, na základě měření a vlastních zkušeností doporučí ty nejvhodnější preparáty. V Diochi je od samého založení, téměř 13 let. 

Co vás přivedlo do Diochi?
V době, kdy vznikalo Diochi, jsem byla oslovena kolegyní, v té době jsem ještě pracovala jako obchodní ředitelka firmy prodávající zdravotnické prostředky, ale zajímala jsem se o alternativu a přála jsem si podnikat „sama na sebe“. Proto vždy říkám, že mi práce pro Diochi „spadla z nebe“ :-)

Jakou máte praxi, kurzy, vzdělání, nějakou specializaci?
Vystudovala jsem ekonomickou fakultu na VŠZ v Brně, ale od mládí jsem inklinovala k alternativnímu léčení sebe i svého okolí, zajímala jsem se o bylinky, prošla jsem mnoha kurzy zaměřenými na kineziologii, výklad karet, numerologii, zdravou stravu a všeobecně na techniky osobního růstu (Silvova metoda, Modrá alfa, Uluru aj.).

Jak dlouho již funguje Váš Sféra Klub Diochi?
Klub v Brně existuje od úplného začátku firmy Diochi od roku 2003. Za tuto dobu už sídlí na třetí adrese, poslední prostor je natolik velký, že se v něm dají pořádat i menší klubové akce do cca 20ti lidí.

Co všechno může nabídnout?
Kromě prodeje přípravků Diochi Klub Brno nabízí zdravotní konzultace, vč. přístrojového měření zdravotního stavu (p. Poskočil), různé vzdělávací kurzy (p. Nerud, p. Kopečková) i akce spíše duchovního charakteru – meditace (A. Šorfová). V okruhu členů Klubu DIOCHI Brno poskytují své služby různí terapeuti, maséři, kosmetičky či léčitelé, snažím se propojovat jejich nabídku s potřebami svých klientů a zákazníků. Pro nové zájemce o DIOCHI provádím seznámení s přípravky Diochi i komplexní zaškolení do Systému regenerace podle Diochi.

S jakými potížemi Vaši klienti nejčastěji přicházejí?
Klienti přicházejí s různými zdravotními problémy, od těch nejjednodušších, jako jsou virozy, problémy s trávením, přes bolesti pohybového aparátu až po ty nejtěžší diagnozy typu rakovina.
Vždy se snažím pomoci jak s volbou přípravků Diochi, které testuji kyvadlem, tak případně i radou ohledně úpravy stravy a životního postoje celkově, v případě potřeby doporučím návštěvu odborníka na pohybovou soustavu, psychickou pomoc apod. z okruhu lidí, jejichž práci můžu osobně doporučit.

Jaká je vaše nejlepší zkušenost z praxe v Klubu?
Práce v Klubu Diochi mě naplňuje a baví, mám radost, že se mí klienti vracejí, protože jim přípravky Diochi pomáhají a přivádí s sebou další nové zájemce o tyto produkty a vůbec o celostní systém prevence a zdraví. Je úžasné sledovat, jak tito noví klienti postupně přicházejí na chuť alternativnímu přístupu k léčení, začínají se zajímat o principy tradiční čínské a celostní medicíny,
k čemuž jim slouží mimo jiné různé materiály Diochi či pořádané kurzy a postupně dokáží sami sobě i svému okolí najít příčinu jejich problému a určit správný přípravek.

Klienti Diochi mají své specifikum, jsou to lidé, kteří mají správný přístup k životu a ke zdraví, pochopili, že s nápravou musí začít u sebe a už od pohledu bývají pozitivní a příjemní. Vážím si jejich důvěry a věrnosti přípravkům DIOCHI :-) ! DIOCHI díky !!!

Navštivte i vy Sféra Klub Diochi Brno a vyzkoušejte jeho bohatou nabídku! Najdete jej: Centrum Via Lucis, Cejl 858/7 – Dvorní trakt, 602 00 Brno.

Centrum Via Lucis, Cejl 858/7 – Dvorní trakt,
Brno
Jihomoravský kraj
602 00
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
775 18 70 79

Spojit se s námi můžete na výše uvedených kontaktech nebo nám pošlete email: