Mgr. Helena Zvaríková

Lékarna Apavar, Jurečkova 16

tel.: +420 724 484 812

Jurečkova 16, 702 00  Ostrava
Otevírací doba: Po - Čt  8 - 17 hod., Pá 8 - 16 hod.

T: 724 484 812

Magistra farmacie, absolvovala kurzy TČM, Feng Shuei, Reiki, Léčení vlastní energií.  V Diochi je od roku 2006.

Co vás přivedlo do Diochi?
S přípravky Diochi jsem se seznámila během spolupráce s terapeutem a podprahovým energetickým specialistou J. Červienkou, který mě rovněž do Diochi přivedl.

Jakou máte praxi, kurzy, vzdělání, nějakou specializaci?

Vzdělání – Farmaceutická fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě , Specializace – I. Atestace v oboru lékárenství v Banské Bystrici, Kurzy a semináře - Základy TČM, Feng Shui, Reiki, Sebeléčení vlastní energií, Odvykání kouření v lékárnách - garant: Česká lékárnická komora, Lékové interakce – garant: Interakční akademie, Infopharm

Jak dlouho již funguje Váš Sféra Klub Diochi?
SKD v Ostravě funguje již více jak 10 let a od konce roku 2016 je klub součástí Lékárny Apavar .

Co všechno může nabídnout?
Nabízíme osobní zdravotní konzultace, diagnostiku přístrojem EAV, homeopatické poradenství, Bachovy květové esence, poradenství při odvykání kouření, vyšetření kapky krve, vyhodnocení nežádoucích účinků léčiv.
Jaké jsou vaše pravidelné aktivity?
Pravidelně se zaměřujeme na diagnostiky zdraví a přednášky lektorů DIOCHI Vladimíra Ďuriny a MUDr. Lenky Hodkové. Jednou měsíčně pořádáme osvětové přednášky na různá zdravotní témata. Přednášky prezentujeme my samy, popřípadě zveme odborné hosty, a to nejen z České Republiky. Např: MUDr. Jana Lichnovského, MUDr. Zornitzu Markantovou, Natalii Slipińskou z Polska a další...

S jakými potížemi Vaši klienti nejčastěji přicházejí?
Přicházejí k nám klienti s různými zdravotními potížemi i svými životními příběhy. Tuto různorodost lidských problémů řešíme jak empatickým přístupem, tak kombinací našeho umění z klasické farmacie a alternativních metod včetně zdravého životního stylu.

Něco speciálního, co nabízí Váš klub?
Propojení lékárnické profese s nekonvenčními způsoby léčby nabízí netradiční pojetí jak lékárny, tak Sféra klubu Diochi. Umístění Klubu zdraví přímo v lékárně považujeme za specialitu i jeho výjimečnost. Rozsáhlá odborná úroveň celého týmu je založena na dvou vysokoškolských vzdělaných lékárnicích, jejichž láskou jsou přírodní možnosti léčby: PharmDr. Kateřiny Svrčinové, Mgr. Heleny Zvaríkové a dalších...

Jaká je vaše nejlepší zkušenost z praxe v Klubu?
Příběh malé Kristýnky, která se více jak rok trápila s rozsáhlým ekzémem v oblasti kolem uší, který se dále rozšiřoval na krk a obličej. Z důvodu nehezkého vzhledu ekzému, a poznámek spolužáků odmítala chodit do školy. Po zjištění, že příčinou jsou střevní paraziti a využívání přípravku Deviral plus došlo ke zlepšení ekzému i psychiky dítěte.
 

Navštivte i vy Sféra Klub Diochi a vyzkoušejte jeho bohatou nabídku! Najdete jej v Ostravě, lékárna Apavar, Jurečkova 16.

Lékárna Apavar, Jurečkova 16,
Ostrava
Moravskoslezský kraj
702 00
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
724 484 812

Spojit se s námi můžete na výše uvedených kontaktech nebo nám pošlete email: