Iveta Vrtišková

Koželužská 140

tel.: +420 381 258 109

Koželužská 140, Tábor

Otevírací doba: Po-Čt 10-16, nebo dle tel. dohody

T: 381 258 109

Terapeutka s dvacetiletou praxí, absolvovala již mnoho potřebných kurzů a vzdělávacích programů. V Diochi je od samého založení, téměř 15 let.

Jak dlouho již funguje Váš Sféra Klub Diochi?
V Táboře s Renatou Voborovou provozujeme Centrum REGENERACE přes 30 let, Sféra Klub Diochi od jeho vzniku. Máme "rodinný podnik" - jsme sestry a každá se staráme v našem společném podnikání o část úkolů, dohromady je to nejen prodej preparátů, ale mnohem širší nabídka zboží, služeb a aktivit souvisejících se zdravým životním stylem.

Co vás přivedlo do Diochi?
S Vladimírem Ďurinou se známe od mládí. Máme společný zájem o bylinky a přírodní léčbu. A protože pocházíme ze stejného kraje jako on, potkávali jsme se v malé vesničce u Tábora, kde jsme také sbírali bylinky. Pak jsme se staly se sestrou členkami Fin clubu, kde se tehdy začal prodávat Regalen a Renol. Byly to Vladimírovo dva "historicky" první preparáty - na játra a ledviny. Měly velký úspěch. Poté, co vznikla další firma pana Ďuriny, a to firma Diochi, pokračujeme v distribuci nově vznikajících produktů.

Jakou máte praxi, kurzy, vzdělání, nějakou specializaci?
Praxi více než 20letou, kurzů a vzdělání za ta léta jsme nejen absolvovaly, ale i zorganizovaly stovky. Setkáváme se s mnoha lektory, léčiteli, odborníky na přírodní medicínu. Zprostředkováváme jejich přednášky a praxi našim klientům.

Co všechno můžete nabídnout?
Kromě přípravků Diochi najdete v našem centru také knihy o alternativní medicíně, astrologii, tarotu, přírodě a podobně. Na výběr máme polodrahokamy a výrobky z nich, tarotové karty, Citricidal, Epamy B. Tichanovského, koupelové soli a přírodní kosmetiku, éterické oleje, přírodní obličejové a masážní oleje, Himalájské soli do kuchyně i do koupele. Už hodně dlouho samy vyrábíme taburetky a polštáře plněné špaldovými slupkami.

Jaké jsou pravidelné aktivity vašeho klubu?
Poradny psychologické, EFT, RUŠ, Konstelace, poradna TČM, poradna Oberonu, fotografování aury a masáže všeho druhu.

Něco speciálního, co nabízí Váš klub?
Vše je něčím speciální, a navíc nás těší, že sídlíme v krásném prostředí historické části města v renovované historické budově. Máme možnost pořádat množství přednášek a seminářů a získaly jsme si široký okruh klientů, kteří se k nám vrací.

Jaká je vaše nejlepší zkušenost z praxe v Klubu? Zažily jste nějaký opravdu šťastný příběh?
Lidé přicházejí s problémy, které bývají dlouhodobé a nedaří se jim je řešit klasickou medicínou. Za ta léta máme pozitivních příběhů nepočitatelně… Milé jsou splněné velké naděje díky Estrozinu - miminka, na která se čekalo celá léta a kde ani lékař nepomohl. Ale i "maličkosti": koleno, které díky Diocelu po třech dnech přestalo bolet. Akné, které se ztratilo po aplikaci ozonového krému…
Ano, plno šťastných příběhů nám přináší každodenní setkání s našimi zákazníky … :-)

Navštivte i vy Sféra Klub Diochi a vyzkoušejte jeho bohatou nabídku! Najdete jej: v Táboře, Koželužská 140

Koželužská 140, Tábor
Jihočeský kraj
390 01
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
381 258 109

Spojit se s námi můžete na výše uvedených kontaktech nebo nám pošlete email: