Hana Grasslová

Tř. národní svobody 21

tel.: +420 737 484 081

Tř. národní svobody 21, Písek

Otevírací doba: Po-Pá 07.00 - 17.30, So 08.00 - 11.00 

T: 737 484 081

Terapeutka, na základě  diagnostiky měřícími přístroji Oberon a Biorezonance 3000 a svých hlubokých zkušeností doporučí ty nejvhodnější preparáty. V Diochi je od samého založení v roce 2003.

Máte vybité baterky? Přijďte do Sféra Klub Diochi Písek, dodáme novou energii!

Jak dlouho již funguje Sféra Klub Diochi v Písku? Co všechno může nabídnout?
Náš klub funguje od samého založení samotného Diochi v roce 2003. Jak roste Diochi, rostou i naše aktivity. Pořádáme přednášky o bioinformačních preparátech Diochi, jejich vhodnosti vzhledem k ročnímu období či zdravotním problémům. Nabízíme i podrobnější konzultace, kde kromě fyzických problémů pomáháme i k vyrovnanějšímu pozitivnímu psychickému vyladění. Naši klienti mohou kdykoliv zavolat, pokud např. nastane reverzní reakce. Najdou zde i všechny řady preparátů Diochi.

Provádím diagnostiky měřícími přístroji Oberon a Biorezonance 3000. Na základě měření a vlastních zkušeností mohu pak doporučit ty nejvhodnější preparáty.

Můžete upřesnit, jak pracují tyto přístroje?
Oberon načítá energetický stav organizmu, najde místa, která jsou oslabena. Podle poznatků západní medicíny určuje dispozice k možnému onemocnění. Biorezonance 3000 se zaměřuje spíše na diagnostiku podle čínské medicíny. Oba přístroje zpětně působí na tělo, při měření dochází k dorovnávání energií člověka do stavu harmonie. Diagnostiky zdraví pořádáme pravidelně.

Jaká je vaše nejlepší zkušenost z praxe v Klubu?
S preparáty Diochi pracuji od začátku založení společnosti. Když jsem se učila s nimi pracovat, rostla jsem i já. Zažila jsem úžasné věci, za které jsem velmi vděčná. Lidem, u kterých se zdálo, že již nemají šanci na vrácení zdraví, jsem mohla dodat naději, úspěšně prošli terapií a jsou tady do dneška. Někomu zmizí po 15 letech vyrážka nebo alergie, někdo si najde novou cestu v životě, zlepší se mu vztahy v rodině, najde třeba svou životní lásku... V rámci činnosti Klubu pořád pokračujeme ve zlepšování služeb. Lidé mohou přijít na přednášky o bylinkách, základech tradiční čínské medicíny, o novinkách v Diochi, doporučujeme např. maséry.

Zažila jste nějaký opravdu šťastný příběh?
Jsem za "kmotru" několika dětem. Stává se, že páry, které dlouho nemůžou mít děti, po diagnostice a následné léčbě, vyrovnání psychického stavu, mají miminko a jsou šťastnými rodiči. Největší happyend pro mne je, když za mnou někdo přijde s dlouhodobými zdravotními problémy a já mu dokážu vzájemnou spoluprací, spolu s přípravky Diochi pomoct. Vrací se do života plný energie, bez bolestí a s radostí.

Navštivte i vy Sféra Klub Diochi a vyzkoušejte jeho bohatou nabídku! Najdete jej v Písku, Tř. národní svobody 21.

Tř. národní svobody 21
Písek
kraj jihočeský
PSČ 397 01
Česká republika
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: 737 484 081

Spojit se s námi můžete na výše uvedených kontaktech nebo nám pošlete email: