Alena Mitter

Poliklinika u tří lvů 4

tel.: +420 775 622 006

Otevírací doba: Po 10-17, Út 9-16.30, St 12-16.30 nebo podle telefonické dohody

Terapeutka, s přípravky Diochi pracuje od samého počátku jejich vzniku. Věnovala  se cvičitelství jógy, pořádání kurzů pro zdravý životní styl. S Klubem spolupracují lékárník, homeopat, maséři, kosmetičky, astrologové, prodejny s bylinami. Je možné využít biorezonanci,  skvělou kinezioložku, která testuje preparáty našim klientům na míru, a to i na dálku.

Jak dlouho funguje Sféra Klub Diochi v Českých Budějovicích?
Jsem už vlastně „pamětnice“.
Preparáty Vladimíra Ďuriny mě provází od počátku. Je to hodně let, klub – tehdy ještě pod hlavičkou Energy – jsem začala vést po mateřské dovolené. Utíká to, tehdy bylo dětem kolem tří let, dnes jim pomalu táhne na třicítku ☺
Věnovala jsem se cvičitelství jógy, pořádání kurzů a letních soustředění v partě lidí, které oslovuje a zajímá zdravý životní styl. Dokonalé receptury bylinných preparátů naší firmy považuji za malý velký zázrak a jsem šťastná, že ladí s mým celoživotním směřováním a že můžu být u toho, jak svou kvalitou dobývají trh.

Kde klub Diochi v Budějovicích najdeme?
Těší mě, že jsme našli prostory v domě, kde tradice zdraví sahá hluboko do minulosti. Je to krásná historická budova bývalého sanatoria MUDr. Jindřicha Říhy s úžasným geniem loci. Zdravotnickým účelům slouží nepřetržitě od roku 1920. Dnes je to poliklinika U tří lvů. Tři krásné „lvice“ máme na fasádě.
Náš klub se tísní v trochu rozměrově skromném prostoru, ale dobří lidé se k nám vždycky vejdou.
Kromě poradenství a prodeje preparátů tady canisteraupetické služby dětem i dospělým nezištně poskytují moje dvě neúnavné sekretářky, jorkšírky Sofinka a Dorinka.

S jakými potížemi Vaši klienti nejčastěji přicházejí?
Převažují problémy se zažíváním, alergiemi, sníženou imunitou u dětí i dospělých, problémy s otěhotněním nebo hormonální nerovnováhou – většinou budoucí maminka s miminkem v bříšku přivede kamarádku, aby si také koupila Estrozin... protože prostě funguje! Stejně tak vděčné jsou ženy v klimakteriu, protože jim zase přinese Estrozin rychlou úlevu. Studenti si chodí pro Levamin před zkouškami. Hodně klientů si bere Baktevir v období chřipek, Detoxin užívají lidé s ekzémy a jaterními problémy, po žloutence nebo mononukleóze.

Něco speciálního, co nabízí jenom Váš klub v Českých Budějovicích?
Protože mám za muže Rakušana, obohacuji nabídku v našem klubu i dobrotami z Rakouska. Taková rumová švestička v čokoládě, vynikající brusinkové džemy, dýňový olej, perníčky podle tradičních receptů, skvělý vaječný nebo meruňkový likér a jiné speciality možná prvoplánově neléčí, ale věřím tomu, že rozmazlovat se kvalitními potravinami je ve svém výsledku také zdravé. Rakušané zvládají bio spontánněji než my, a funguje jim to. Kvalita je u nich prostě prvořadá, tradice se ctí a místní kuchyně preferuje sezónní potraviny. Blíží se podzim, takže připomínám dýňovou polévku, dýňový olej, čerstvé hroznové víno, pečené kaštany a výborný burčák – je v něm spousta vitamínů a pomáhá lidem se zažívacími obtížemi. Díky Rakousku jsem spoustu našich evropských superpotravin potkala dávno předtím, než jsme je znovuobjevili v Čechách. Jen pozor, burčák ve stáncích u našich silnic nemusí mít se zdravým, čerstvě zkvašeným moštem z vinné révy, vůbec nic společného. A když si Rakušané nenechají vnutit ošizené či falšované potraviny, měli bychom se také naučit vážit si sami sebe. Jíst kvalitu, žít v souladu s přírodou a ochraňovat ji, to není egoismus, to je nutnost.

Jaká je vaše nejlepší zkušenost z praxe v Klubu?
Pro Detoxin ve větším množství si docházeli letci z letiště Planá u Budějovic. Procházeli každoročními přísnými zdravotními kontrolami a Detoxin jim pokaždé srovnal jaterní testy. Samozřejmě přitom prospěl jejich játrům…

Zažila jste nějaký opravdu šťastný příběh?
Spoustu! Narození miminek díky Estrozinu jsem už zmiňovala. Leckteré pány a vlastně i jejich manželky potěší účinky Androzinu. (Jeden pán se mě s údivem nad výsledky terapie Androzinem zeptal: A řekl už někdo panu Ďurinovi, jak dobře to funguje?)
Zázrak jménem ozónový krém objevila už spousta žen, pro které byly gynekologické záněty obtížným a nerozlučným společníkem… A když vás chytne těžký zánět močového měchýře a po první dávce Diocelu se vám uleví, a do dvou dnů je po všem – a bez antibiotik – no, není to zázrak? Je skvělé zvládnout běžné problémy s bylinkovou lékárničkou a nemuset se spoléhat na chemii.

Máte pomoc i pro domácí mazlíčky?
Samozřejmě. Na povrchová zranění, čerstvé jizvy – stejně jako u lidí – funguje Sagradin. Na průjmy a dietní chyby Astomin. Naše psí holky se tedy docela ksichtí, když k nim zamířím se lžičkou Astominu, ale olíznou ji bez odmlouvání, a je po problémech. Jednomu služebnímu vlčákovi pomohl se srdíčkem Venisfér. A černý labrador užívá dlouhodobě Diocel na klouby. Majitelka potvrzuje, že s Diocelem chodí líp.

Chystáte nějaké novinky?
A víte, že nechystám? Jsem spíš radši, když všechno funguje jak má a jak spolehlivě fungovalo doposud. Ráda bych byla pořád po ruce pro všechny, kteří potřebují naše bylinné tinktury, čaje, mastičky a pilulky, a ráda poslouchám, jak jim zabírají. Ráda doporučím s klubem spolupracující kolegy léty prověřené: lékárníky, homeopaty, maséry, kosmetičky, astrology, prodejny s bylinami. Danu Mejtovou s biorezonancí, (sídlí o patro výš než já), skvělou kinezioložku Ditu Prchlíkovou, která testuje preparáty našim klientům na míru, a to i na dálku, Petru Prokopcovou, která prodává sušené byliny a skvěle jim rozumí...
Lidí, kteří se snaží pomoci svým bližním, je hodně, a vážím si toho, že většina z nich je i mými přáteli, nejen zákazníky.
Vážím si také přátelské atmosféry v naší firmě, spolehlivého přísunu zboží, výjimečného časopisu, který Diochi dokáže každý měsíc vydat, a všech kolegů z ostatních klubů, se kterými po těch letech tvoříme příjemně přátelské společenství.

Navštivte i vy Sféra Klub Diochi a vyzkoušejte jeho bohatou nabídku! Najdete jej v Českých Budějovicích,  Poliklinika U tří lvů 4

Poliklinika U tří lvů 4
České Budějovice
kraj jihočeský
370 01
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: 775 622 006

Spojit se s námi můžete na výše uvedených kontaktech nebo nám pošlete email: