„Mým cílem bylo vymyslet takový produkt, který bude stejně silný jako antibiotika, bude na přírodní bázi, bude v něm něco z krystalterapie, něco z fytoterapie a něco z informací rostlin.

Myslím si, že mnoho lidí, kteří onemocněli nějakou chorobou, dojde k tomu, že nejcennější v životě je zdraví. Tím to začíná a tím to končí.“

Osobnost pana Ďuriny, zakladatele firmy DIOCHI, je složena z několika rolí.  Stejným dílem v něm najdeme léčitele, biotronika, vystudovaného chemika, odborníka na bylinky, čínskou medicínu a alternativní formy léčení.

Pravidelně se vydává do nejrůznějších končin světa, aby objevoval civilizací zapomenuté staré léčebné techniky, znalosti a poznatky o bylinách.

Má v sobě lásku ke všemu živému, a zvláště k rostlinám, nadšení a zároveň preciznost, s jakou sestavuje přípravky v unikátním systému Regenerace ve Sféře. Lidem navrací životní sílu a radost již přes dvacet let.  Už v dětství v sobě objevil výjimečné schopnosti, které dále prohluboval studiem.

 

Když mu vážně onemocněla játra, sestavil svůj první přípravek, po kterém jeho obtíže ustaly.

Jeho kapky začaly pomáhat i dalším lidem.

Pan Ďurina k tomu říká: „Prožil jsem si nemoc na vlastní kůži a dokážu se vtělit do člověka, kterému přestalo sloužit zdraví, poznat jeho psychiku i tělesné pocity, vytvořit si tak duchovní obrázek nemoci.“

Později připravil přípravek na ledviny a další, až vzniklo 5 základních přípravků, které jsou sestaveny do pentagramu podle Tradiční čínské medicíny.

Preparáty pana Ďuriny jsou „bioinformační“, tzn., že obsahují živou energii bylin ve vzájemné synergii, aby korespondovaly přímo s postiženým orgánem. A tato krásná energie pak účinně pomáhá lidem ve všech 12 přípravcích systému Regenerace ve Sféře, pro každou základní energetickou dráhu člověka. Proto se také společnost jmenuje Diochi, tedy božská (dio) a energie (chi).

Byliny se sklízí v nejčistších oblastech Paraguaye, kam nesmí žádná automobilová doprava, některé jsou z Čech, některé z jižní Ameriky, kde je pěstují přímo pro Diochi.

Systém Regenerace ve Sféře pomáhá lidem už patnáct let.

Regenerace ve Sféře ®

linka zluta

sfera

Nemoci můžeme předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

Diochi Řecký Pentagram ®

linka zluta

pentagram

Regenerační systém, který celistvě pomáhá řešit důsledky zánětu projevujícího se oslabením energetického systému člověka. Pentagram začíná Alfou a končí Omegou, neboť člověk je Alfa i Omega všeho!