Mgr. Petra Konečná

ZdravoTÉKA, 28. října 11

tel.: +420 608 711 410

28. října 11, Olomouc (pěší zóna naproti OD Prior)

Otevírací doba: Po, Čt 10 - 17h, Út, St 10 - 18h, Pá 10 - 16h

T: 608 711 410

Na základě hlubokých zkušeností z vlastní praxe doporučí ty nejvhodnější preparáty. V Diochi je od samého založení v roce 2003.

Co vás přivedlo do Diochi?
Zájem o alternativní medicínu, která nám v rodině pomohla v řešení vážných zdravotních problémů, pro které klasická medicína řešení neměla.

Jakou máte praxi, kurzy, vzdělání, nějakou specializaci?
20 let zkušeností při provozování přírodní lékárny ZdravoTÉKA, Diochi AKADEMIE, kurzy a školení jiných firem, jejichž zboží prodáváme.

Jak dlouho již funguje Váš Sféra Klub Diochi?

Od počátku vzniku DIOCHI, Obchod ZdravoTÉKA v centru Olomouci od roku 2008

Co všechno může nabídnout?
Přímý prodej DIOCHI, spolu s poradenstvím, další produkty mnoha jiných firem, doporučení a odkazy na jiné odborníky - viz www.zdravoteka.cz

S jakými potížemi Vaši klienti nejčastěji přicházejí?

Naši zákazníci u nás hledají rady a preparáty k prevenci i k řešení akutních stavů, posílají je k nám i lékaři, kteří slyší na alternativní a přírodní léčbu. Mnoho z nich jsou rovněž našimi zákazníky.Chodí k nám nakupovat všechny věkové kategorie, od laiků po odborníky.

Něco speciálního, co nabízí Váš klub?
ZdravoTÉKA - přírodní lékárna - nabízí osobní přístup a široký sortiment čajů, kapek, tablet, doplňků stravy a přírodní kosmetiky

Jaká je vaše nejlepší zkušenost z praxe v Klubu?
Zahojení těžkých poúrazových bércových vředů, kde hrozila amputace nohy.
Kapky Sagradin byly několik měsíců kapány přímo do rány. Časem se přidal krém Diozon na postuně se zacelující místa. Pán Sagradin 3x5 kapek užíval i vnitřně. Půl roku po tom, co podepsal revers v nemocnici a ,,šel domů umřít" , ukázal nohu lékařům. Nejen stav nohy, ale i krevní testy byly nad očekávání dobré … rány zhojené, stav jater a krve jako u novorozeněte.
Šťastná manželka, která k nám kdysi přišla pro Bercen čaj a odešla se Sagradinem, kterého vypotřebovali asi 8 - 10 balení, nám pak dodatečně přišla vše sdělit a poděkovat, že slavili šedesátiny místo trachty.
Toto je náš nejsilnější příběh se šťastným koncem.

Navštivte i vy Sféra Klub Diochi a vyzkoušejte jeho bohatou nabídku! Najdete jej v Olomouci, ZdravoTÉKA, 28. října 11 - pěší zóna naproti OD Prior

28. října 11 - pěší zóna podél Galerie Moritz

Olomouc
Olomoucký kraj
779 11
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
608 712 654

Spojit se s námi můžete na výše uvedených kontaktech nebo nám pošlete email: