Naděžda Jandová

Brigádníků 18

tel.: +420 776 676 898

Brigádníků 18, naproti Penny Marketu, Karlovy Vary

Otevírací doba: dle dohody

T: 776 676 898

Terapeutka, vystudovala kineziologii, absolvovala kurzy reiki, základy reflexní terapie a základy čínské medicíny. V Diochi je od roku 2006.

Co vás přivedlo do Diochi?
Již od mládí jsem se zajímala o přírodu a zdravý životní styl a fascinovalo mne umění lidových léčitelů a jejich schopnost odhalit příčiny nejrůznějších neduhů, se kterými si lékařská věda mnohdy nedokázala poradit. Tento zájem mne postupně přivedl k hlubšímu poznávání této oblasti a následně i ke studiu nejrůznějších kurzů směřujících ke zlepšení kvality života ve všech směrech.

Jakou máte praxi, kurzy, vzdělání, nějakou specializaci?
Vystudovala jsem kineziologii – metodu ONE BRAIN, absolvovala kurzy reiki, kurzy České citlivosti, základy reflexní terapie a následně i kurzy zaměřené na základní principy čínské medicíny, zabývající se celkovou detoxikací organismu z hlediska anatomie a somatologie, a to jak z pohledu klasické západní, tak čínské medicíny.

Jak dlouho již funguje Váš Sféra Klub Diochi?
Když mne pak v roce 2006 oslovil pan Ďurina s nabídkou vedení Sféra klubu firmy Diochi v Karlových Varech, ráda jsem souhlasila. Mohla jsem zde jednak zúročit v praxi již dříve nabyté vědomosti, ale především mne však zaujaly produkty firmy, které svou filosofií a svým složením dokonale splňovaly veškeré požadavky na celkové ozdravení člověka ve všech směrech.

Co všechno může nabídnout?
Vzhledem ke svým znalostem z oboru kineziologie nabízím svým klientům možnost vytestování vhodnosti preparátů přímo pro jejich konkrétní potíže v danou chvíli, vytestovat dávkování, kombinace i délku užívání a následně pak průběžné konzultace během užívání preparátů.

Jaké jsou pravidelné aktivity vašeho klubu?
V průběhu existence klubu jsem navázala spolupráci i s dalšími terapeuty, u kterých je možné nechat si důkladně zkontrolovat zdravotní stav např. dokonalým přístrojem Metatron, zjistit stav parazitologické zátěže v organismu, podstoupit akupunkturní ošetření či masáž, nebo si třeba jen zajít na kosmetické ošetření za použití přípravků firmy Diochi.

S jakými potížemi Vaši klienti nejčastěji přicházejí?
Do klubu přichází klienti s nejrůznějšími problémy, fyzickými i psychickými. Nejčastěji se jedná o narušený imunitní systém, hormonální problémy, akutní i chronické virové a bakteriální zátěže a v neposlední řadě i problémy z přetížení v zaměstnání i v domácím prostředí, narušené vztahy apod. Zde velice dobře funguje Nervamin, event. Diocel či Levamin pro posílení ledvin a psychiky, rovněž Detoxin je velice dobrým pomocníkem pro celkové zklidnění organismu. Na dlouhodobé problémy využívám nejvíce Gerocel kapky i kapsle v kombinaci s ostatními preparáty. V hormonální sféře pak zejména Estrozin, Cytonik či Maytenus čaj. Samozřejmě velice využívaný je i Baktevir.

Jaká je vaše nejlepší zkušenost z praxe v Klubu?
Nejlepší zkušeností pro mne je fakt, když mí klienti se do Klubu znovu vrací a já zjišťuji, že má doporučení a užívání preparátů Diochi jim pomohlo s nějakým jejich problémem a zlepšilo jim celkovou životní pohodu. To je pak mou nejlepší motivací pro další práci v klubu Diochi.

Navštivte i vy Sféra Klub Diochi a vyzkoušejte jeho bohatou nabídku! Najdete jej v Karlových Varech, Brigádníků 18, naproti Penny Marketu.

Brigádníků 18, /vedle Penny marketu/
Karlovy Vary – Tuhnice
Karlovarský kraj
360 01
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
776 676 898

Spojit se s námi můžete na výše uvedených kontaktech nebo nám pošlete email: