Leoš Poskočil

Luční 877

tel.: 777 066 566

 Luční 877, Třebíč

Otevírací doba: Út-Pá 09.00 - 12.00, nebo dle telefonické dohody

T: 777 066 566

 

Terapeut, provádí diagnostiky měřícími přístroji Oberon. Provádí diagnostiku podle jazyka, přednáší dietetiku podle čínské medicíny. Na základě měření a vlastních zkušeností doporučí ty nejvhodnější preparáty. V Diochi je od samého založení, téměř 15 let.

 Co vás přivedlo do Diochi?

O Diochi jsem se dozvěděl od paní Voborové z Klubu Diochi Tábor. Navštívila mne s panem Ďurinem s nabídkou, zda bych nechtěl vést Diochi Klub v Třebíči. Nerozmýšlel jsem se dlouho, považoval jsem to za velikou čest, tím začala historie Klubu v Třebíči.

Jakou máte praxi, kurzy, vzdělání, nějakou specializaci?
Od dětství jsem se zajímal o bylinky, jejich účinky, k tomu časem přibyla čínská medicína, diagnostika podle jazyka, dietetika dle principů čínské medicíny. Zásadním krokem v mé činnosti bylo zakoupení diagnostického systému Oberon. Po zvládnutí problematiky obsluhy přístroje jsem začal provádět diagnostiky, které se staly velice žádanými nejen v Třebíči, ale také v jiných městech, kam pravidelně dojíždím.

Jak dlouho již funguje Váš Sféra Klub Diochi?
Klub Diochi v Třebíči funguje od prvních počátků rozšiřování Diochi v České republice.

Co všechno můžete nabídnout?
Naší hlavní náplní je poradenství v oblasti zdraví a životního stylu, k tomu používáme diagnostiku, znalosti čínské medicíny, dietetiky dle principů čínské medicíny, stanovení optimálního postupu k opětovnému dosažení kondice a stálého zdraví. Velice úzce spolupracujeme s celou řadou terapeutů, kteří sami používají aktivně výrobky Diochi, a kam podle individuálních potřeb klienty směřujeme.
Pořádáme tematicky zaměřené přednášky určené pro širokou veřejnost a dle potřeby odborné work shopy pro terapeuty a klienty aktivně pracující s přípravky Diochi.

S jakými potížemi Vaši klienti nejčastěji přicházejí?
Máme celou řadu klientů z řad dětí, kde převládají různé zatížení dýchacího aparátu, narušení vlastních obranných mechanismů, problémy s pokožkou. U střední generace se jedná převážně o obtíže mající v pozadí vliv nevyvážené dietetiky, emočního přetížení, tzv. vlivy civilizační. Další významnou skupinou je starší generace, zde jsou již častější obtíže s pohybovým aparátem, zrakem, sluchem, pamětí, spánkem a únavou.

Je něco speciálního, co nabízí Váš klub?
Ano, pořádání semináře zaměřeného na hlubší pochopení systému dietetiky dle čínské medicíny. Součástí semináře je tištěný materiál obsahující všechny potřebné informace, aby účastníci kurzu mohli samostatně svůj dietní program upravovat podle svého osobního stavu a potřeb.

Jaká je vaše nejlepší zkušenost z praxe v Klubu?
Nejlepší zkušeností z práce s Klubem je neustálé zjišťování účinků jednotlivých preparátů, čajů a kosmetiky. Pořád se objevují nové kombinace, zkušenosti klientů a terapeutů. Mezi samotnými terapeuty a zákazníky máme vytvořenou řadu přátelských vztahů napříč celou republikou.

Zažil jste nějaký opravdu šťastný příběh?
Napadá mě jeden z té spousty: jednou mě navštívila starší klientka o francouzských holích, která měla veliké bolesti a dlouhodobě užívala množství léků. Při diagnostice jí byla naměřena přítomnost patogenních činitelů v oblasti kloubů. Nasadili jsme Baktevir společně se Sagradinem. Po využívání několika balení došlo k velice výrazné úlevě a zlepšení hybnosti. Klientka ke mně chodí stále, je aktivní a užívá si života.

Navštivte i vy Sféra Klub Diochi a vyzkoušejte jeho bohatou nabídku! Najdete jej: Třebíč, Luční ul. 877/47

Luční ul. 877/47
Třebíč
kraj Vysočina
674 01
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
777 066 566

Spojit se s námi můžete na výše uvedených kontaktech nebo nám pošlete email: