Bioterapeut Vladimír Ďurina doporučuje:

Jaro je nejkrásnějším obdobím roku - již na jeho začátku můžete sledovat přírodu, jak se začíná probouzet ze zimního spánku, jak propuká životní energie v každém slunečním paprsku, v každé rostlince, v každém živočichovi. Jaro patří podle tradiční čínské medicíny elementu DŘEVA. Je obdobím plným změn, růstu a rozmachu. Začíná nový roční, životní cyklus a s novou energií se dere na povrch i očistná energie, která vyplaví staré nečistoty, aby nebránily novému životu, novým začátkům. Proto se na jaře můžeme cítit unavení, protože je velký tlak odstranění starých nánosů.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

S jarem se o slovo hlásí játra a žlučník. Játra jsou čističkou těla a je zapotřebí udržovat je v dobré kondici. Energie na jaře je nejsilnější, proto pokud jsou játra zatížená zimní nestřídmou stravou, nedostatkem pohybu nebo z jiného důvodu, pak se začínají projevovat zdravotní problémy. První viditelnou známkou nerovnováhy v meridiánu jater a žlučníku bývá nažloutlé oční bělmo nebo změny na pokožce. Nezřídka přichází „jarní únava“ a první příznaky alergií. Je to známka zanesení toxiny, které se tělo snaží odstranit z těla a vzniká tak větší tlak na tělesné filtry jako jsou játra a ledviny.

V březnu je nejvíce ohrožen žlučník, v dubnu játra. Oba tyto meridiány se podílejí na procesu trávení a jejich stav je možné pozorovat i na psychické úrovni. V případě nerovnováhy chybí sebejistota, motivace, nastupuje agresivita a nespokojenost.

 

Jak tedy udržovat meridián jater a žlučníku v kondici?

AKCE INFOLISTY 03 2024 UNAVA
Využijte sílu přírody, která nabízí řadu bylin, jejichž působnost je velmi široká a má dalekosáhlé účinky. Zelená řada produktů Diochi je sestavena právě na podporu elementu DŘEVA a harmonizaci jater a žlučníku. Proto jsme pro vás připravili jarní kůry, které pomáhají posílit meridiány tlustého i tenkého střeva a jater a žlučníku. Tím jsou energeticky posíleny trávicí orgány a umí si s toxickou zátěží lépe poradit. Tuto kombinaci najdete v balíčku „PROTI JARNÍ ÚNAVĚ“ který obsahuje INTOCEL a DETOXIN kapky. Byliny v Intocel kapkách uleví střevnímu traktu a byliny v Detoxinu zase játrům a žlučníku.

AKCE INFOLISTY  03 2024 ALERGIE
„NA ALERGIE A ČISTÁ STŘEVA“ to je název balíčku dvou produktů obsahující extrakty bylin, které pomáhají ovlivňovat reakce imunitního systém tak, aby se alergie vůbec nerozjely. INTOCEL kapsle obsahují humáty, dračí krev a byliny čistící střeva a když k nim přidáte ještě byliny v DEVIRAL Plus kapslích, získáte silného bojovníka proti všem potížím, které z nečistých střev vyplývají. Čistá střeva, to je základ imunity a volného dýchání, protože podle TČM jsou střeva spojena s plícemi.

AKCE INFOLISTY 03 2024 PLISNE 
Ačkoliv si to mnohdy ani neuvědomujeme, ale přemírou cukru, bílé mouky a zpracovaných potravin vytváříme v organizmu vynikající prostředí pro vznik plísní a nežádoucích bakterií. Proto pan Ďurina spojil přípravek SAGRADIN a DINAVIR  kapky, jejichž bylinné extrakty doporučuje na likvidaci těchto nežádoucích jevů.

AKCE INFOLISTY 03 2024 ZENSKE
Jako čtvrtý balíček je připravena kombinace DETOXIN a ESTROZIN kapek. Byliny v Detoxin kapkách posílí meridián jater a žlučníku a v Estrozin kapkách zase nastartují hormonální systém. Trávení je velmi úzce spojeno s hormonálním systémem, proto je tato kombinace velmi účinná pro všechny, kdo plánují rodinu nebo kdo chce udržovat svůj hormonální systém v harmonii a být v pohodě. Je dokázáno, že vyrovnaná hormonální hladina má vliv na psychickou pohodu.

 

0102
Vzhledem k tomu, že bylinné kůry je zapotřebí absolvovat alespoň 3 měsíce, jsou připraveny i množstevní balíčky 3 + 1 za 50%. V případě vitamínu D3 dokonce 2 + 1 zdarma, je to proto, že jsme si vědomi důležitosti jeho dostatku v organizmu. Mezi těmito balíčky nemůže chybět DETOXIN kapky, GEROCEL kapky, které velmi pozitivně působí na trávení a posilují meridián slinivky a sleziny. Jestliže posílíte játra, je zapotřebí dodat energii i dalším trávicím orgánům – slinivce a slezině.

Tradiční čínská medicína považuje za příčinu suchých ekzémů nerovnováhu v dráze jater a žlučníku, proto na suché ekzémy dobře pomáhá ozonizovaný bylinný krém DETOXIN, jehož bylinné extrakty se skrz kůži vstřebávají do krve a posilují tak tuto dráhu. Do zelené řady patřící k elementu DŘEVA patří i kapsle VISTA Clear, které díky obsahu brusnice borůvky pomáhají i posilovat oči. Oči, jsou taktéž v působnosti meridiánu jater. Kapsle GEROCEL BIOENZYM jsou vynikajícím doplňkem stravy na odvádění těžkých kovů z organizmu, zvláště po dlouhé zimě. Obsahují totiž humát draselný, který umí na sebe vázat toxiny a v nezměněném stavu je i vyloučit ze střev. Když k tomu přidáte i enzymy z kalifornských dešťovek, získáte silné působení s přesahem do onkologických problémů nebo stavů po jejich léčení. Enzymy urychlují regeneraci a trávení.

Beta-glukany jsou látky přírodního charakteru, které mají přímý vliv na imunitní systém a jeho reakce, proto jsme do množstevních akcí i zahrnuli i šumivé tablety CASSIS, které díky svému vysokému podílu vitamínu C, fytolátek z ACAY Berry a beta-glukanů jsou výborným doplňkem stravy pro boj proti jarní únavě.

Výše uvedené akční balíčky platí v měsících březen a duben 2024.

Přejeme krásné jarní dny plné zdraví a pohody

Vaše Diochi

 

 

Regenerace ve Sféře ®

linka zluta

sfera

Nemoci můžeme předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

Diochi Řecký Pentagram ®

linka zluta

pentagram

Regenerační systém, který celistvě pomáhá řešit důsledky zánětu projevujícího se oslabením energetického systému člověka. Pentagram začíná Alfou a končí Omegou, neboť člověk je Alfa i Omega všeho!