Ledviny a močový měchýř jsou párové orgány vodního hospodářství organizmu. Ledviny řídí metabolismus vody, podílejí se na zahřívání, řídí tvorbu kostí a vytváření dřeně (ledviny živí dřeň - dřeň živí kosti), výběžky kostí jsou zuby. Ledviny jsou centrem vůle a motivace, dále mají na starosti ukládání paměťových stop, a to pro dlouhodobější paměť.

Močový měchýř se nachází v dolním ohništi a je řízen ledvinami. Má funkci shromažďování a vylučování odpadních tekutin. Do močového měchýře může sestoupit škodlivá vlhkost ze sleziny či po dráze jater horko z tohoto orgánu nebo přes tenké střevo horko ze srdce. Narušení funkce močového měchýře se objeví také při stagnaci čchi jater nebo při napadení vnějšími škodlivinami.

Meridiány ledvin a močového měchýře mají za úkol vylučování toxinů z organizmu, úzce spolupracují i s lymfatickým systémem, který odvádí škodliviny prostřednictvím lymfy. Energeticky mají na starost i uši, hrdlo, šíji, mandle, páteř, kolena, dolní končetiny, klouby a urogenitální orgány.

Z hlediska tradiční čínské medicíny jsou ledviny základní zásobárnou životní energie, o kterou je zapotřebí pečovat a zbytečně jí neplýtvat. Jak na to? Heslo TČM je „emoce jsou nemoce“, proto je zapotřebí uvědomovat si emoce, které naším systémem procházejí, strach - zejména v oblasti vztahů, vztek - většinou na partnera, přecitlivělost, záchvaty pláče, nedůvěra, špatné nálady, deprese. To všechno jsou emoce, které je zapotřebí si uvědomit, nebránit jejich průchodu, ale také se s nimi vnitřně nespojovat, jen je nechat projít. Zaujmout postoj „vše co přichází, také odchází“. Schopnost přijetí a přizpůsobení se je klíčový pojem činnosti močového měchýře, a to na všech rovinách vědomí, těla i ducha.

Proto bioterapeut pan Vladimír Ďurina pro toto období doporučuje doplňovat dostatečné množství minerálních látek, odkyselení organizmu a pro lehčí trávení a průchod potravy organizmem i dostatečnou očistu centrálního emočního centra – plexus solaris. K tomuto účelu jsme pro vás připravili množstevní akce na produkty modré řady a žluté řady 3 + 1 za 50%, abyste ušetřili při 3 – 4 měsíčním užívání, což je i velmi doporučováno.

Vzhledem k chladnému zimnímu období a velkému náporu na imunitní systém pan Vladimír Ďurina doporučuje preventivně, ale i při akutních problémech s dýcháním nebo nachlazením, užívat přírodní silice obsažené v ASTOFRESH tabletách. Nejen, že pomohou s uvolněním dechu, ale zároveň dezinfikují dutinu ústní a zklidňují podráždění jak žaludku a trávení, tak i dýchání a dušnost.

Jako každý rok si lidé s příchodem nového roku dávají různá předsevzetí a jedním z nich bývá i zhubnutí a zvyšuje se obsazenost fitcenter. Přizvěte na pomoc i přírodu a využijte její síly pro regeneraci svalů a navýšení energie prostřednictvím kapslí LIPODESTRON, kde vám extrakty bylin jako je galgán lékařský nebo cesmína paraguayská pomohou s odvodněním a vyloučením škodlivin z organizmu a zároveň podpoří spalování tuků. Kapsle DIOCEL SUPRACID zase pomohou doplnit minerály důležité pro kosti, svaly, vlasy a nehty a zároveň upraví acidobazickou rovnováhu, přispějí ke správné hladině pH a tím i podpoří hubnutí. Tyto dva produkty naleznete v akčním zlevněném balíčku nazvaném „HUBNUTÍ A ODKYSELENÍ“.

Aby člověku bylo teplo, nestačí jen teplé oblečení. Určitě znáte situaci, kdy jste nabalení jako cibule a stejně cítíte vnitřní chlad. Je zapotřebí zahřát organizmus zevnitř, dodat buňkám vnitřní teplo, tj. zvýšit výkonnost mitochondrií, což jsou organely vykonávající funkci buněčné elektrárny. Toho docílíte užíváním metabolických kapslí TROMBOSERIN MULTIVITAMÍN, jejichž obsažené vitamíny a extrakty bylin podporují krevní výživu, podporují normální srážlivost a mikrocirkulaci krve až do vlásečnic, což pocítí ti, kdo trpí na studené ruce a nohy. K tomu posílíte i ledviny s močovým měchýřem organickými minerály z macerátu šungitu v kapkách DIOCEL BIOMINERÁL. Balíček se jmenuje „Vnitřní teplo“.

Dalším balíčkem na podporu krevního oběhu a vnitřního tepla je i balíček s názvem „PROKRVENÍ“, který obsahuje Diocel a Venisfér kapky.

Možná i vy pociťujete, že vám chybí sluníčko, že častěji přichází tzv. „blbá nálada“. Jednou z příčin může být to, že organizmus hlásí nedostatek vitamínu D, který je v našich zeměpisných šířkách nutno doplňovat víc než kde jinde. Nemáme dostatek slunečního záření na pokožce, a musíme přistoupit k jeho doplnění prostřednictvím doplňků stravy. Proto jej nabízíme v akci 2 + 1 zdarma, abyste ho měli dostatek až do jara. Vitamín D je velmi důležitý nejen pro posílení imunity, ale i pro dostatečné vstřebávání vápníku a fosforu pro zdravé a silné kosti.

Zimní období prověřuje především imunitu a její obranyschopnost bojovat s vnějšími nepříznivými vlivy, prověřuje její reakce na podněty, a to nejen zvenčí, ale i zevnitř. V zimě máme větší potřebu zahřívat organizmus a tak jíme více hutnější a více zpracovanou stravu, trávení je tak více zatěžováno než v létě. Proto jsme se rozhodli zařadit do zimních akcí i kapky INTOCEL, které obsahují extrakty bylin podporujících trávení, vč. dračí krve, latexu ze stromu croton lechleri, který má univerzální čistící vlastnosti. Během ledna a měsíce je taktéž získáte se slevou 3 + 1  za 50%.


Přejeme hodně zdraví
Vladimír Ďurina - Diochi

Regenerace ve Sféře ®

linka zluta

sfera

Nemoci můžeme předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

Diochi Řecký Pentagram ®

linka zluta

pentagram

Regenerační systém, který celistvě pomáhá řešit důsledky zánětu projevujícího se oslabením energetického systému člověka. Pentagram začíná Alfou a končí Omegou, neboť člověk je Alfa i Omega všeho!