BIOTERAPEUT VLADIMÍR ĎURINA DOPORUČUJE

Astronomický podzim začal 23. září 2023 v 8.50h podzimní rovnodenností, takže právě prožíváme období podzimu s plnou jeho silou. Tradiční čínská medicína k podzimu přiřazuje element KOV, který vládne již od poloviny září do poloviny prosince. Ten představuje dozrávání, pevnost a ochranu. Hlavními orgány pod vládou KOVU jsou plíce a jejich párový orgán tlusté střevo.

Plíce mají za úkol zásobovat tělní buňky kyslíkem, který je k nim dopravován krví. Zároveň plní funkci ochrannou, střeží před vnějšími klimatickými vlivy jako je vítr, chlad a vlhkost. Z pohledu TČM mají plíce mnoho společného s procesem vypouštění emocí, stejně jako vypouštění oxidu uhličitého a jedovatých látek z těla. Problém mohou působit nevyjádřené a nezpracované emoce jako je stres, melancholie nebo smutek. Dlouhodobější nevypouštění emocí tak může vést až k fyzickým obtížím jako jsou dýchací obtíže, rýma, poruchy čichu, astma, alergie, dušnost, plnost v hrudi, nachlazení, kašel, bolesti v krku, zimnice, horečky s pocením i bez něj, snížená odolnost vůči chladu a infekcím.

Tlusté střevo je párovým orgánem k plicím a taktéž náleží k elementu KOV. Hlavním úkolem je přijímat zbytky strávené potravy, transportovat je, přeměňovat a vyměšovat je formou stolice. Pokud je tlusté střevo slabé, chybí nám rozhodnost, což může vést ke zklamání a zoufalství, protože hlavní emocí KOVU je zármutek. Neznamená to tyto emoce potlačit, ale uvědomit si je a nechat je projít v celém svém působení. Dovolme si tedy nejen na podzim prožít smutek, bolest a žal (Památka zesnulých - dušičky), ale po prožití je propustit a nechat odplynout, stejně jako zbytky potravy. Rovněž je důležitá ochota a schopnost odpouštět, aby nevznikaly obtíže na fyzické úrovni v podobě vředů, zácpy nebo naopak průjmů.

Pro období listopadu a prosince jsme proto připravili akční balíčky produktů Diochi, které posilují dráhu plic a tlustého střeva. Vzhledem k tomu, že je zapotřebí užívat bylinné produkty alespoň 3 měsíce, připravili jsme množstevní akce 3 + 1 za 50%, a to na produkty Astofresh kapky, jejichž silice výborně zklidňují kašel a zahlenění, DiNAvir kapky s obsahem extraktů bylin chránících před nachlazením, čaje Rosa centifolia a Prunella vulgaris, jejichž popíjením taktéž posilujete plíce a dýchání. Na posílení imunitního systému a ochranu před nachlazením a vnějšími vlivy je vynikající kozí kolostrum v kapslích TCD4 Imuserol nebo přírodní beta-glukany v kapslích VIRAIMUN, které obsahují známé houby Reishi, Cordyceps, Shiitake a Maitake. Ačkoliv jsou silice v kapkách NERVAMIN primárně sestavené pro relaxaci a zklidnění, během let užívání se zjistilo, že skvěle fungují i na zklidnění kašle a dušnosti.

Regenerace ve Sféře ®

linka zluta

sfera

Nemoci můžeme předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

Diochi Řecký Pentagram ®

linka zluta

pentagram

Regenerační systém, který celistvě pomáhá řešit důsledky zánětu projevujícího se oslabením energetického systému člověka. Pentagram začíná Alfou a končí Omegou, neboť člověk je Alfa i Omega všeho!