Podle tradiční čínské medicíny má právě ve svých rukou vládu element OHNĚ, a to až do poloviny července. Je to období plné energie, která je na vrcholu svého působení. Proto se k elementu OHNĚ váže i srdce, krevní oběh, cévy a celý kardiovaskulární systém, který by měl být nejvíce chráněný. Srdce a krev je motorem a vyživovatelem celého organizmu, proto je zapotřebí především v teplých letních měsících věnovat mu náležitou pozornost. Meridián srdce je v úzké spolupráci s tenkým střevem, které je párovým orgánem srdce. Krevní oběh spolu se srdcem má za úkol zásobovat tělní buňky kyslíkem, potřebnými živinami jako jsou hormony, enzymy, dodávat teplo, udržovat termoregulaci a zároveň odvádět oxid uhličitý a odpadní látky prostřednictvím vylučovací soustavy. Krev je nositelem energie čchi a vše musí dobře spolupracovat.

V polovině července OHEŇ předá vládu elementu ZEMĚ a barvy přejdou do zemitějších odstínů žluté až do oranžova, nastává vrcholná fáze léta. Element ZEMĚ má na starost meridián žaludku, slinivky a sleziny, trávení a také plodnost. Proto bioterapeut Vladimír Ďurina v tomto období doporučuje zaměřit se na oblast trávení a orgány v oblasti plexus solaris, tj. v oblasti břicha. Imunita začíná ve střevech, tam se tvoří okolo 70 % imunitních buněk. Proto je tak důležité udržovat zdravý střevní mikrobiom. Jak zdravá jsou naše střeva, tak zdravé máme tělo. V dnešní době je ovšem lidský střevní mikrobiom mnohem chudší než v minulosti, což je dáno několika aspekty. Jedním z negativních vlivů je přemíra chemických látek v potravinách, nedostatek vitamínů a minerálů a samozřejmě životospráva. Střevní trakt je pak zanešený jako odpadní potrubí a je zapotřebí je vyčistit.

Příroda nám pro tyto případy nabízí možnosti, jak si organizmus vyčistit od parazitů, těžkých kovů a chemikálií. Jsou to humáty, které působí blahodárně nejen na trávicí systém, ale díky jejich čistícím účinkům působí i na čistotu krve a krvetvorbu. Umí totiž na sebe vázat nežádoucí látky v organizmu a v nezměněné formě je vylučovat ven.

humáty v akci akceProto jsme pro toto období připravili množstevní akce zaměřené na trávení např. „HUMÁTY V AKCI“. Jedná se o balíček 3 + 1 za 50 % na produkty INTOCEL kapsle a GEROCEL BIOENZYM kapsle. Oba produkty obsahují výtažky z rašeliny – humát draselný, a tak pomáhají ulevovat o zažívacích problémů a čistí střeva. Při delším užívání si umí poradit i s dlouhotrvajícími zácpami a těžkými poruchami v tlustém střevě. U Gerocel Bioenzym získáte slevu až 481 Kč, u INTOCEL kapslí až 406 Kč.

INTOCEL kapsle obsahují kromě humátů i výtažky ze 13 bylin a 10 přírodních silic. Součástí je i dračí krev, která má silně dezinfekční a stahující účinky, proto užíváním této kombinace humátů, dračí krve a bylin získáte velmi silného bojovníka v boji proti nejtěžším problémům ve střevech.

GEROCEL BIOENZYM kapsle obsahují kromě humátů i enzymy z kalifornských dešťovek, které jsou nazvány biologickým skalpelem a umí si poradit s mnoha nežádoucími toxiny. S tímto složením nemají žádné střevní potíže šanci.

grilování blogAby trávení nebylo trápení“

Vzhledem k tomu, že léto je obdobím grilovacích party a oslav spojených s alkoholem, je nanejvýš důležité se věnovat i žaludku, ve kterém vše začíná. Je to první trávicí orgán, který se setkává s jídlem a je zapotřebí ho udržovat v kondici. Na to slouží hořčiny v bioinformačních kapkách ASTOMIN, které chvilku po užití pomohou ulevit a napravit dietetické chyby. V množstevní akci 3 + 1 za 50 % jsou i bioinformační kapky INTOCEL, které mají stejné složení jako INTOCEL kapsle, ale bez humátů. Mají jemnější působení, a proto se doporučují jako první před užíváním INTOCEL kapslí, které pak očistu střev dokončí.

diocel supracid pálení žáhy
Proti pálení žáhy“.

Jestliže se vám ozývá trávení v podobě pálení žáhy, je zapotřebí zklidnit žaludek dodáním zásaditých látek a vyrovnat pH žaludku. To umí bioinformační kapsle DIOCEL SUPRACID, které nejen že upraví acidobazickou rovnováhu, tj. překyselení, ale doplní tělu i minerály v přírodní formě a vitamín D a K, které podpoří vstřebávání vápníku a fosforu. Akce 3 + 1 za 50 % jsme nazvali Proti pálení žáhy“.diolift 31„Hydratace a botox vypnutí“

V létě bychom měli chránit svou pleť, a hlavně ji dostatečně hydratovat, aby nedošlo k vysušování a tvorbě vrásek. I pleť potřebuje dostatek výživy a získává ji nejen zevnitř z trávení, ale i z vnějšku působením přes kůži. Tj. velmi záleží, co si na pleť nanášíme, protože obsažené látky se vstřebávají do krve. V akci 3 + 1 za 50 % máme pro vás DIOLIFT hydrogel, který díky obsaženým fytolátkách jako je extrakt aloe vera, kaštanu koňského, lilie bělostné, pupečníku asijskému výborně vyživuje a regeneruje pleť, ale i díky kyselině hyaluronové dodává i tolik potřebnou hydrataci. Diolift hydrogel lze použít i po opalování, protože kůži regeneruje a pomáhá i při kožních alergiích ze sluníčka.

biocerintocel
„Dobrý salát je lepší než řízek“
Trochu s nadsázkou jsme nazvali kombinaci dvou produktů Královský ocet BIOCER a INTOCEL kapsle, které se výborně doplňují. Upravují trávení, chrání a čistí střevní trakt od nežádoucích látek. Salát zakápněte Královským octem BIOCER a INTOCEL kapsle užívejte po jídle. Přesvědčte se sami o výborných účincích obou produktů. BIOCER lze použít i na dochucení polévek, majonéz, dalších jídel anebo smíchejte polévkovou lžíci s vodou a získáte osvěžující nápoj. Obsahuje extrakt 17 bylin a sibiřské houby nesmrtelnosti – Čagy. Využijte slevu – 15 %.
astofreshviraimun„Proti hmyzu“
Astofresh kapky + VIRAIMUN kapsle

ASTOFRESH kapky lze užívat vnitřně na zklidnění trávení, dezinfekci úst, osvěžení dechu, zklidnění dušnosti a kašle, ale i zevně jako odpuzovač hmyzu. Díky obsaženým extraktům vitálních hub REISHI, CORDYCEPS, SHIITAKE A MAITAKE v bioinformačních kapslích VIRAIMUN posílíte vaši imunitu. Obsahují beta-glukany, které stimulují aktivitu bílých krvinek, jako jsou makrofágy a neutrofily, a které jsou zásadní pro obranu těla proti infekcím. Tato aktivace pomáhá tělu lépe reagovat na invazi patogenů a snižuje riziko virových a bakteriálních infekcí. I tuto kombinaci produktů získáte se slevou 15 %.diolift estrozin
„Plná péče – nedej šanci vráskám“,
tak jsme nazvali kombinaci produktů DIOLIFT hydrogel a ESTROZIN krém. Diolift hydrogel naneste ráno ještě na vlhkou pleť a poskytněte jí výživné fytolátky a potřebnou hydrataci a večer použijte bioinformační krém ESTROZIN, který díky obsahu přírodních fytohormonů vaši pleť vyživí a ochrání před tvorbou vrásek a při použití na tělo i od strií. Hormony řídí celý náš život, a proto využívejte sílu přírody, aby vaše pleť zůstala stále svěží a plná života.cassisgerocel
„Zmrtvýchvstání“
– doplníme slovo zmrtvýchvstání buněk. Je to kombinace produktů GEROCEL BIOENZYM kapslí a CASSIS šumivých tablet. Spojení těchto dvou produktů vám pomůže při těžkých trávicích problémech, protože se jedná o kombinaci humátů, enzymů, fytolátek, vitamínu C a beta-glukanů. Humáty čistí střeva, enzymy podpoří trávení, vitamín C dodá potřebnou vitalitu a beta-glukany podpoří činnost imunitního systému. I tuto kombinaci získáte se slevou 15 %.

Ne vždy máme po ruce čerstvé ovoce pro doplnění potřebných vitamínů, proto pan Vladimír Ďurina sestavil receptury šumivých tablet, které jsou plné extraktů superpotravin jako je amla, bez černý, rybíz černý nebo camu camu obsažené v tabletách CASSIS. Obsahují nejen fytolátky a velké množství přírodního vitamínu C, ale zároveň i přidanou dávku vitamínu C, aby se tak i jedna tableta stala výborným životabudičem. Stačí nechat 1 tbl rozpustit ve 2 dcl vody a elixír vitamínů je hned připraven.

Přejeme krásné léto a hodně zdraví.

Diochi

Regenerace ve Sféře ®

linka zluta

sfera

Nemoci můžeme předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

Diochi Řecký Pentagram ®

linka zluta

pentagram

Regenerační systém, který celistvě pomáhá řešit důsledky zánětu projevujícího se oslabením energetického systému člověka. Pentagram začíná Alfou a končí Omegou, neboť člověk je Alfa i Omega všeho!