Lékaři varují před vysokými teplotami a důrazně upozorňují na nutnost dodržování pitného režimu!

Meteorologové vydali pro celou republiku výstrahu před vysokými teplotami. Že se nejedná o planá varování dokazují statistiky nemocnic a záchranných služeb, v řadě krajů hlásí zdravotníci značně zvýšený počet kolapsů. Ohroženi jsou zejména děti, senioři a lidé s problémy se srdcem a krevním tlakem.

Trpíte v těchto dnech bolestí hlavy, žízní, cítíte se unavení nebo malátní? Pak to mohou být příznaky dehydratace. Ta se může projevit i poklesem výkonnosti a koncentrace. Dehydratací se také zvyšuje riziko vzniku infekce močových cest, zánětu slepého střeva nebo kardiovaskulárních chorob. Už při pětiprocentní dehydrataci hrozí přehřátí, oběhové selhání a šok, uvádějí lékaři, kteří vyjíždějí v těchto dnech k akutním případům. Důležité je vypít alespoň 2 – 3 litry tekutin, nejlépe vody, káva a alkohol se do pitného režimu nezapočítávají.

Vzhledem k tomu, že s potem tělo vylučuje i různé soli a minerály, je nanejvýš vhodné do vody doplnit minerály, vitamíny a potřebné stopové prvky.

1 3b diocel biomineral

Výborným a zdravým „obohacovačem“ jsou kapky DIOCEL BIOMINERÁL, které obsahují vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě, který pozitivně ovlivňuje meridián ledvin a močového měchýře. Jejich základem je vinný ocet, který příjemně ochlazuje a pomáhá udržovat zdravé pH organizmu. Obsahuje macerát šungitu, který je známý tím, že odstraňuje škodlivé mikroorganismy a znečišťující látky a vodu mění v biologicky aktivní.

mini

Pokud smícháte 2 polévkové lžíce KRÁLOVSKÉHO OCTA BIOCER s dvěma dcl vody, získáte velmi osvěžující nápoj, plný fytolátek a stopových prvků. BIOCER je tinktura ve velkém balení, která obsahuje macerát 17 medicinálních bylin a sibiřské houby ČAGA. Čaga je světově uznávaná houba používaná v boji proti nejtěžším nemocem, více si o ní přečtěte na netu.

BIOCER lze smíchat i s šumivými tabletami TROPIC, CITRUS nebo CASSIS. Nejen že si namícháte lahodný nápoj, ale doplníte tělu i fytolátky z tzv. superpotravin jako je AMLA, CAMU CAMU, ACAI BERRY, BEZ ČERNÝ nebo ČERNÝ RYBÍZ. Jsou to plody plné vitamínů a stopových prvků s vysokým obsahem vitamínu C.

 

 

 

 

   

Regenerace ve Sféře ®

linka zluta

sfera

Nemoci můžeme předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

Diochi Řecký Pentagram ®

linka zluta

pentagram

Regenerační systém, který celistvě pomáhá řešit důsledky zánětu projevujícího se oslabením energetického systému člověka. Pentagram začíná Alfou a končí Omegou, neboť člověk je Alfa i Omega všeho!