Od roku 2020 vyrábíme Královský ocet BIOCER, který je v podstatě bylinnou tinkturou ve velkém balení. Místo kapání na lžičku vám pomůže dochutit jídla nebo nápoje a doplníte tělu tolik potřebné fytolátky pro správné fungování těla i psychiky. Jak říká tradiční čínská medicína - imunita začíná ve střevech a my bychom k tomu ještě přidali, za vším hledej žaludek a trávení. Žaludek je jeden z prvních hlavních zpracovatelů potravy, a tak rozbíhá celý cyklus trávení pro fungování celého složitého lidského organizmu.

BIOCER je vyrobený z hroznů červeného vína s výtažky 17 bylin a sibiřské houby Čagy. Má červenou, granátovou barvu a vynikající chuť, pro kterou si jej zamiluje každý milovník specialit. Vynikající do zálivek satálů, majonéz, omáček, dresingů a polévek, ale i jako osvěžující nápoj získaný pouze smícháním vody se lžičkou Bioceru.

Složení:

Voňatka citronónová  (Cymbopogon citratus)

Bazalka posvátná "tulsi" (Ocimum tenuiflorum) - Podporuje vykašlávání, srdce a působí proti stresu

Vavřín vznešený (Laurus nobilis)  - Působí protizánětlivě

Aloisie trojlistá (Aloysia triphylla)   - Pomáhá podporovat obranyschopnost a udržovat mikrobiální rovnováhu

Světlice barvířská (Carthamus tinctorius)

Topolovka růžová (Alcea rosea)

Len setý (Linum usitatissimum)   - Podporuje pravidelné vylučování trávení a hormonální systém

Koriandr setý (Corinadrum sativum) -  Podporuje srdeční funkce, centrální nerovový systém a činnost močových cest

Saturejka horská (Satureja Montana)   - Antioxidanty chrání před volnými radikály

Routa vonná (Ruta graveolens)  -  Přispívá k relaxaci a duševní pohodě

Dobromysl obecná (Origanum vulgare)  -  Dobromysl podporuje trávení

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare)  -  Podporuje vylučování moči

Kmín kořenný (Carum carvi)

Mateřídouška úzkolistá (Thymus serpyllum)

Pelyněk estragon (Artemisia dracunculus)  -  Pomáhá upravovat krevní tlak, hladinu cukru v krvi, podporuje trávení

Mrkev obecná (Daucus carota)

Bez černý (Sambucus nigra) - Pomáhá pročišťovat tělo, kontrolovat tělesnou hmotnost a podporuje hubnutí, působí jako antioxidant a chrání tak buňky před oxidačním stresem, podporuje vylučování vody z organizmu a pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Rezavec šikmý  "Čaga" (Inonutus obliquus)

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. Účinky jednotlivých bylin i houby čagy vyhledejte na internetu v herbářích.

 

VYROBTE SI OSVĚŽUJÍCÍ NÁPOJ

do 200ml vody nasypte 1 sáček Biocer soda aktiv nebo arovnanou čajovou lžičku sody, zamíchejte a přidejte 1 pollévkovou lžíci Královského octa Biocer. Zamíchejte, až nápoj začne šumět, ihned vypijte.

 

jpg leták

 

Regenerace ve Sféře ®

linka zluta

sfera

Nemoci můžeme předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

Diochi Řecký Pentagram ®

linka zluta

pentagram

Regenerační systém, který celistvě pomáhá řešit důsledky zánětu projevujícího se oslabením energetického systému člověka. Pentagram začíná Alfou a končí Omegou, neboť člověk je Alfa i Omega všeho!