Pozdní, neboli babí léto – pozornost věnujte slezině a žaludku

Typickým projevem prvku ZEMĚ je babí léto. Dny jsou sice ještě teplé, ale znatelně se zkracují, rána jsou chladná a vlhká, slunce již nevládne svou spalující mocí. Svou sílu nám naopak dává v dozrávajících plodech.

Symbolicky prvek Země představuje střed těla, oblast plexus solaris a orgány v této oblasti, což jsou žaludek, slinivka, slezina a střeva. Je to centrum emocí a duševní vyrovnanost se odráží i na fyzické rovině právě v kvalitě fungování těchto orgánů. Žijete vyrovnaný a klidný život? Uvědomujte si tuto oblast, uvědomujte si emoce a pocity, které se v této oblasti projevují. Je to jakési jádro osobnosti, identita, životní jistota, domov. Pečovat o svůj střed znamená správně zacházet s energií sleziny a žaludku, což lze ovlivnit stravovacími návyky nebo léčivými bylinami.

Slezina – orgán země

Slezina řídí přepravu a přeměnu, udržuje rovnováhu vody v těle. Zažívací poruchy, pocit těžkého žaludku, nadýmání, průjem, jsou znakem její nedostatečné funkce. Druhá funkce sleziny souvisí s krví. Slezina se podílí na krvetvorbě. Když je krev nedostatečně přepravována dochází ke špatnému prokrvování tkání. Popraskané žilky, modřiny, krev ve stolici, děložní krvácení mohou znamenat opět slabou slezinu. 

Žaludek – párový orgán země

Žaludek řídí příjem potravy. Dobrá chuť k jídlu znamená, že funkce je silná, nechutenství je znakem slabého žaludku. Úkolem žaludku je rozklad potravy. Nestrávené zbytky potravy jsou přepravovány žaludkem dále do tenkého střeva. Oslabená funkce žaludku se projeví jako říhání nebo bolesti žaludku. 

Proto bioterapeut Vladimír Ďurina pro období babího léta doporučuje produkty podporující orgány v oblasti plexus solaris. V Diochi jsou tyto produkty označeny žlutou barvou. Jedná se o INTOCEL kapky, které čistí střeva a přidali jsme i  fialový GEROCEL kapky, které pomáhají slinivce a slezině a BAKTEVIR kapky, které vzhledem k začínajícímu ochlazování podpoří dýchací systém a vylučování hlenu.

Z kapslí jsou pro toto období doporučovány produkty INTOCEL kapsle a GEROCEL BIOENZYM kapsle, které díky obsahu humátu draselného dokáží vázat toxiny a vylučovat je z organizmu. INTOCEL kapsle obsahují i dračí krev, která střeva dezinfikují a působí antimikrobiálně a antimykoticky. GEROCEL BIOENZYM kapsle obsahují kromě humátů i enzymy z kalifornských dešťovek. Ty dodávají potřebné vitamíny a posilují její imunitu. Léčebný proces enzymů je známý pro jeho eliminaci poškozených a odumřelých buněk.

Sypané čaje Wendita calysina (burrito) a Carica papaya jsou taktéž ze žluté řady produktů Diochi a jejich působnost je střed těla a trávení. Jejich účinky můžete vychutnávat po celý den popíjením několika šálků. Pomáhají harmonizovat hladinu cukru v krvi, cholesterolu a triglyceridů.

Diolift hydrogel
Po velkém množství slunečních paprsků je zapotřebí náležitě regenerovat pleť extrakty bylin jako je aloe vera, pupečník asijský, lilie bělokvětá nebo kaštan koňský, jehož aescin podporuje mikrocirkulaci v krevních kapilárách. Proto mezi akcemi je také lehký DIOLIFT hydrogel, který svým obsahem krásně pečuje o pleť a díky kyselině hyaluronové i dodává pleti potřebnou hydrataci.

Venisfér + Levamin
Po prázdninách se vracíme zpět do pracovního režimu a potřebujeme se tzv. „znormalizovat“ vrátit se ke každodenní rutině.
V tom nám pomůže velmi populární kombinace produktů VENISFÉR a LEVAMIN kapky nazvaná „Zpátky do školy“.
Byliny obsažené ve Venisfér kapkách pomáhají prokrvení, cirkulaci krve, podporují paměť a kognitivní výkonnost.
Byliny v Levamin kapkách zase pomohou udržet dobrou náladu, klid a nadhled.

Gerocel + Levamin
Mozkový restart - obnova mozkových buněk, tak jsme nazvali balíček produktů GEROCEL a LEVAMIN kapky.
Gerocel kapky se svým složením starají o slinivku a slezinu, které se říká tzv. „pohřebiště červených krvinek“.
Slezina má na starost úklid starých a odumřelých buněk, a proto jsme ji dali do balíčku s LEVAMIN kapkami,
které jsou přírodním antidepresivem a jejich společný záběr má pozitivní dopad na celý organizmus.

Intocel kapsle + Tromboserin
Líná střeva – to je jeden ze základních problémů sedavého zaměstnání.
Tento problém umí řešit extrakty bylin, humátů a dostatek buněčné výživy.
INTOCEL kapsle spolu s kapslemi TROMBOSERIN Mulitivitamín dávají kombinaci,
která vyčistí střeva a vitamíny podpoří činnost celého organizmu a chrání tak srdce před nadbytečným pumpováním.

DiNAvir + Diocel
STOP viróze tak jsme nazvali balíček bioinformačních kapek DiNAvir a Diocel.
Obsažené extrakty bylin působí na odhlenění plic a zároveň na odplavení ven skrze ledviny.
Zkuste místo farmaceutických preparátů použít bylinné výtažky, nejen že nezatížíte vylučovací systém, ale právě naopak jej podpoříte.

Přejeme příjemné prožití babího léta
Vaše Diochi

Regenerace ve Sféře ®

linka zluta

sfera

Nemoci můžeme předejít, když vyrovnáme nedostatek energie v meridiánech. Cílem našich ryze českých přípravků je zharmonizovat energetickou síť dříve, než dojde k dlouhodobému energetickému úbytku.

 

Diochi Řecký Pentagram ®

linka zluta

pentagram

Regenerační systém, který celistvě pomáhá řešit důsledky zánětu projevujícího se oslabením energetického systému člověka. Pentagram začíná Alfou a končí Omegou, neboť člověk je Alfa i Omega všeho!